Reklama
aplikuj.pl

Gra rankingowa w Diablo 2 Resurrected w końcu będzie dostępna

diablo 2 resurrected

Blizzard przedstawił szczegóły gry rankingowej w Diablo 2 Resurrected. Jeśli jeszcze bawicie się online w tej produkcji, to wkrótce będziecie mogli sprawdzić się w rozbudowanej zabawie sieciowej.

Diablo 2 Resurrected i gra rankingowa

Dotychczas gra rankingowa w Diablo 2 Resurrected była niemożliwa. Funkcja została wyłączona, a ekipa deweloperska doszlifowywała tytuł i zajmowała się optymalizacją rozgrywki sieciowej. W końcu jednak prace dobiegają końca i ogłoszono, iż już na początku przyszłego roku Gra rankingowa stanie się aktywna.

Czytaj też: Elden Ring bez tajemnic. Co znaleziono w plikach gry?

Podobnie jak w klasycznym Diablo II, w Diablo II: Resurrected pojawią się różne tryby rankingowe, w tym:

WersjaOpis
Ranking standardowyStandardowa wersja gry rankingowej, która obejmuje 4 Akty.
Ranking hardkorowyWersja hardkorowa (tylko 1 życie) gry rankingowej, która obejmuje 4 Akty.
Ranking standardowy dodatkuStandardowa wersja gry rankingowej, która obejmuje 5 Aktów, czyli także zawartość dodatku Lord of Destruction.
Ranking hardkorowy dodatkuWersja hardkorowa (tylko 1 życie) gry rankingowej, która obejmuje 5 Aktów, czyli także zawartość dodatku Lord of Destruction.

Nowe słowa runnicze w Diablo 2 Resurrected

Po raz pierwszy od lat gracze będą mogli odblokować całą masę nowych słów runicznych w systemie rankingowym. Twórcy podkreślają, że te słowa runiczne nie występowały wcześniej w grze i nie będą one dostępne w trybie pozarankingowym – tak jak poprzedni zestaw rankingowych słów w oryginalnym Diablo II. Po zakończeniu sezonu rankingowego gracze, którym udało się złożyć te słowa runiczne, zostaną przeniesieni do pozarankingowej wersji gry. Następnie, na początku kolejnego sezonu rankingowego, gracze stworzą nową postać rankingową i zaczną wszystko od nowa, aby zdobyć nowe nagrody.

Czytaj też: Splinter Cell Remake zapowiedziany, ale podobno nie ma się z czego cieszyć

Deweloperzy śledzą uważnie dyskusje na temat premiery rankingowej rozgrywki i nie chcą zawieść graczy.

Śledzimy dyskusje społeczności na temat gry rankingowej. Właściwy czas trwania okresu rankingowego jest elementem, nad którym nasz zespół wciąż pracuje, ale chcemy wytworzyć atmosferę oczekiwania i „zrywu” związanego z nowym sezonem rankingowym i wybrać takie ramy czasowe dla rotacji rankingu, które spełnią wasze oczekiwania. Obecnie rozważamy sezony rankingowe trwające 4 miesiące. Będziemy kontynuować śledzenie opinii i preferencji społeczności na tym polu w miarę przybliżania się czasu uruchomienia PST dla aktualizacji 2.4 na początku przyszłego roku.

Zespół deweloperski Diablo 2 Resurrected