Reklama
aplikuj.pl

Oto bezstratne i pozbawione opóźnień bezprzewodowe słuchawki TMA-2 Studio Wireless+

bezprzewodowe słuchawki TMA-2 Studio Wireless+, słuchawki TMA-2 Studio Wireless+

Chociaż możliwie najwyższą jakość znacznie łatwiej jest uzyskać poprzez połączenie przewodowe, to dla tych, którzy przewodów naprawdę nie znoszą, firma AIAIAI stworzyła specjalną wersję swojego 6-letniego modelu. Bezprzewodowe słuchawki TMA-2 Studio Wireless+ zostały opracowane we współpracy z brytyjsko-kanadyjskim producentem muzyki elektronicznej Richie Hawtin i zostały zaprojektowane z myślą o kreatywnych profesjonalistach.

Czytaj też: MSI pokazało limitowaną płytę główną MEG Z690 GODLIKE w cenie karty graficznej

W 2021 roku, czuje się archaicznie, aby być podłączonym do kawałka sprzętu tylko po to, aby zagwarantować nieskazitelną jakość dźwięku. Słuchawki TMA-2 Wireless+ dają Ci swobodę, aby jeszcze bardziej oddalić się od swoich urządzeń, pozwalając uchwycić kreatywne i ekspresyjne pomysły, zanurzając się w doskonałym dźwięku. Odłącz się i zanurz się głębiej w swoim momencie kreatywności

– powiedział Richie Hawtin.

Co potrafią bezprzewodowe słuchawki TMA-2 Studio Wireless+?

Bezprzewodowe słuchawki TMA-2 Studio Wireless+ zostały wyposażone w tradycyjną opcję przewodowego połączenia, moduł Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków AAC i SBC, ale to odbiornik W+ Link z dwoma antenami jest tutaj kluczowy. To on zapewnia bezstratne połączenie bezprzewodowe do 12 metrów o niskim opóźnieniu, bo rzędu 16 ms. Za zasilanie odpowiada 970 mAh bateria w pałąku, która wytrzyma 16 godzin w połączeniu z odbiornikiem i do 80 w trybie Blueooth.

Te słuchawki modułowe zaprojektowane i skonstruowane z myślą o trwałości, są wyposażone również w 40-mm przetworniki, których membranę wykonano z biocelulozy i magnesu neodymowego. To wedle producenta zapewnia „dokładniejszy i bardziej szczegółowy dźwięk z głośnika oraz możliwość zachowania czystości dźwięku przy wysokich poziomach głośności”.

Czytaj też: [Aktualizacja] Steam Deck Valve – wszystko co musicie wiedzieć

Na ten moment bezprzewodowe TMA-2 Studio Wireless+ specjalnie dla twórców są dostępne w przedsprzedaży w cenie 350$. Ich wejście na rynek będzie miało miejsce w styczniu 2022 roku.