Reklama
aplikuj.pl

Danny Trejo w darmowej misji Far Cry 6

far cry 6

Far Cry 6 otrzymał następną, bezpłatną zawartość. Produkcja wprowadza tym razem do gry Dannego Trejo, a to nie koniec rozwoju tego tytułu.

Far Cry 6 i Maczeta

Far Cry 6 to ostatni tego typu Far Cry. Seria od następnej odsłony przejdzie poważne zmiany i możemy spodziewać się dużego przeskoku jakości. Co ciekawe, jest to dopiero pierwsza część serii, którą ukończyłem i nie wynudziła mnie po kilku godzinach. Tytuł swoim kształtem przypominał mi uwielbiane przeze mnie Assassin’s Creed. Ciekawe, gdzie teraz zmierzać będzie seria?

Czytaj też: Wymagania sprzętowe Dying Light 2 są naprawdę niskie

Aktualnie dowiedzieliśmy o wystartowaniu nowej misji w Far Cry 6. Przed grą jeszcze masa nowej zawartości, więc jeśli dalej gracie, to będziecie mieli co robić. Najnowszy darmowy dodatek wprowadza do gry gościnny występ Dannego Trejo.

Jedyny w swoim rodzaju Danny Trejo przybywa do Yary, aby przygotować swoje słynne na całym świecie smaczne taco i nakarmić głodnych. Ale siły Antóna postanawiają pokrzyżować jego plany, więc Danny jest WŚCIEKŁY! Połącz siły z Dannym Trejo i walcz – najpierw w bezpłatnej misji fabularnej, a potem w naszej ostatniej, mocnej operacji specjalnej w Malagui. Dwie zadymy z Dannym są lepsze niż jedna. Graj teraz za darmo w Far Cry 6.

Co dalej w Far Cry 6?

Ubisoft zamierza rozwijać Far Cry 6 jeszcze do marca 2022 roku. W styczniu wyjdzie drugi, duży, płatny dodatek o nazwie Control, który pozwoli nam wcielić się w Pagana Mina z Far Cry 4. Luty 2022 to za to premiera kolejnej darmowej misji, która pozwoli nam współpracować z Rambo. Finalny miesiąc rozwoju gry przyniesie nam trzecie, płatne rozszerzenie – Collapse, w którym za to będziemy grać jako Joseph Seed z Far Cry 5. W marcu 2022 otrzymamy również darmową misję inspirowaną Stranger Things.

Czytaj też: Gra rankingowa w Diablo 2 Resurrected w końcu będzie dostępna

Już teraz za to jest dostępne pierwsze płatne rozszerzenie z Vaasem Montenegro z Far Cry 3. Far Cry 6 – Vaas: Szaleństwo pozwala nam stać się czarnym charakterem, wkraczając w umysł postaci z Far Cry 3 i walczyć z jego wewnętrznymi demonami. Co ciekawe, płatny dodatek można przejść w kooperacji ze znajomym, który nie posiada dodatku!

Far Cry 6 jest dostępny na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Ubisoft Connect, Ubisoft+, Epic Games i Stadia.