Reklama
aplikuj.pl

OnePlus Buds Z2 – nowe słuchawki z ANC i dłuższą żywotnością baterii

OnePlus Buds Z2 - nowe słuchawki z ANC i dłuższą żywotnością baterii

OnePlus Buds Z2 to kolejna generacja słuchawek producenta. Choć wyglądem nie różnią się od poprzedników, to przeszły stosowne ulepszenia.

Może i wyglądają jak Buds Z, ale Buds Z2 oferują znacznie więcej

Największym ulepszeniem względem poprzedniej generacji jest oczywiście obecność ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. Dla wygody użytkownika dodano też tryb transparentny, który wyłącza na chwilę ANC, gdy potrzebujemy słyszeć dźwięki z otoczenia, a nie chcemy całkowicie wyłączać funkcji. Kolejne ulepszenie, które z pewnością spodoba się każdemu, dotyczy żywotności baterii.

OnePlus obiecuje, że przy włączonym ANC ze słuchawek można korzystać przez 5 godzin. Po dezaktywowaniu funkcji, ten czas wydłuża się do 7 godzin. Jeśli zaś skorzystamy z etui ładującego o pojemności 520 mAh, łączny czas słuchania wyniesie do 38 godzin. Zaledwie 10 minut ładowania wystarczy, by Buds Z2 mogły pracować przez 5 godzin. Pojemność baterii w pojedynczej słuchawce wynosi 40 mAh.

Czytaj też: Wiemy, do których smartfonów trafi Dimensity 9000

Jak już wspomnieliśmy, wyglądowo OnePlus Buds Z2 nie różnią się od poprzedników, mają też te same dynamiczne przetworniki 11mm. W Europie ich cena została ustalona na 99 euro, czyli ok. 460 zł.