Reklama
aplikuj.pl

Tuż przed świętami Google Chrome dostaje nowe funkcje zakupowe

google chrome hasła

Jeśli jeszcze nie zrobiliście świątecznych zakupów, to nie zostało Wam wiele czasu. Widocznie Google też zdaje sobie z tego sprawę, bo do przeglądarki Chrome trafiły nowe funkcje, które mają pomóc w kupowaniu prezentów i nie tylko.

Co nowego w Google Chrome?

W mobilnej wersji przeglądarki pojawią się zaktualizowane ceny produktów, widoczne w siatce otwartych kart. Jest to bardzo użyteczne, bo nie będzie wymagało otwierania i odświeżania danej strony. Od razu zobaczymy, czy cena za produkt została zmieniona. Ponadto Google wprowadziło narzędzie Obiektyw także na komputerach, co zdecydowanie ułatwi szukanie przedmiotów, które zobaczyliśmy w sieci. Wystarczy, że klikniemy w obraz prawym przyciskiem myszy i wybierzemy opcję „Szukaj grafiki za pomocą obiektywu Google”. Następnie pozostaje wybór danego przedmiotu z grafiki, a resztę funkcja zrobi za nas.

Czytaj też: OnePlus Buds Z2 – nowe słuchawki z ANC i dłuższą żywotnością baterii

Z innych nowości, dodano również możliwość zapisu wszystkich swoich haseł do witryn zakupów w Chrome, dzięki czemu nie trzeba będzie logować się za każdym razem. Ulepszono także autouzupełnianie adresu i informacji o płatnościach, co powinno przyspieszyć dokonywanie zakupów. Niektóre z tych funkcji są już dostępne, inne będą wdrażane w najbliższym czasie.