Reklama
aplikuj.pl

Rzućmy okiem na nowe rendery OnePlus Nord 2 CE

Rzućmy okiem na nowe rendery OnePlus Nord 2 CE

Dopiero kilka dni temu do sieci trafiły pierwsze, bardziej szczegółowe, informacje na temat OnePlus Nord 2 CE. Teraz dostaliśmy nowe rendery, więc warto sprawdzić, co już wiemy na temat tego smartfona.

Co wiemy o OnePlus Nord 2 CE?

W pierwszym kwartale 2022 roku, OnePlus ma wypuścić następce modelu Nord CE, czyli Nord 2 CE. Dzięki przeciekom wiemy, że urządzenie ma być napędzane przez procesor MediaTek Dimensity 900 wspierany przez 8 lub 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Jego bateria ma mieć pojemność 4500 mAh z obsługą szybkiego ładowania z mocą 65 W. Dodatkowo ujawniono, że OnePlus wyposaży go w 6,4-calowy ekran OLED o odświeżaniu 90 Hz. Aparat główny ma mieć rozdzielczość 64 Mpix, a obok niego znajdzie się obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix i makro 2 Mpix.

Czytaj też: OnePlus Buds Z2 – nowe słuchawki z ANC i dłuższą żywotnością baterii

Tyle jeśli chodzi o specyfikację. Co z kolei ujawniają nam rendery od 91mobiles i leakstera Yogesha Brara? Widzimy na nich klasyczny smartfon z okrągłym wcięciem na aparat do selfie i prostokątną wyspą aparatów, z modułami umieszczonymi w dwóch okręgach. Nie zabraknie też wejścia słuchawkowego 3,5 mm i USB-C. Przycisk zasilania został umieszczony po prawej stronie, zaś po lewej znalazły się przyciski do sterowania głośnością.