WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Zamawiając przez Pyszne.pl odbierzesz jedzenie w restauracji

Z serwisu Pyszne.pl miesięcznie korzysta tysiące osób. Nic więc dziwnego, że serwis zaczyna oferować coraz to więcej usług. Po wprowadzeniu darmowych dostaw i możliwości płacenia bitcoinami udostępnia opcję własnego odbioru jedzenia z restauracji.

Wielokrotnie zamawiając jedzenie należy zapłacić za tą dostawę. Często są to pieniądze, które stanowią znaczącą część zamówienia. Serwis Pyszne.pl rozwiązuje tę sprawę jako pierwszy w Polsce. Opcja Pickup dostępna będzie także w aplikacji na Andoirda i iOS. Obejmuje ona ponad 5 tysięcy lokali, z czego 850 z nich znajduje się w Warszawie. Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający, komentuje:

Odsetek zamówień w Polsce inicjowanych w kanałach mobile zwiększa się. Dzięki funkcji Pickup można teraz złożyć zamówienie jadąc na przykład z pracy do domu i odebrać je w restauracji po drodze. Po wejściu w opcję „Odbiór” użytkownik zobaczy na mapie swoje ulubione restauracje, w których może odebrać jedzenie. „Części osób najwygodniej jest otrzymać jedzenie dostarczone bezpośrednio do drzwi. Jednak dla innych wygoda może oznaczać coś zupełnie innego: mniej ograniczeń czasu i miejsca, gdy już w drodze do domu mogą zamówić jedzenie przez aplikację, zapłacić i odebrać dania w restauracji, obok której będą przechodzili.

Pyszne.pl jest liderem rynku i z takim rozwojem długo nim pozostanie. Warto też wspomnieć na zakończenie, że firma planuje w ciągu 2 lat stać się bardzo przyjazna środowisku. Jej kurierzy korzystają wyłącznie z rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, a serwis proponuje także 5 tysiącom współpracujących restauracji opłacalne możliwości przejścia na przyjazne środowisku pojazdy, takie jak e-bikes czy e-scooters.

Źródło: Materiały prasowe