WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Abonament Ubisoftu na gry to prawdopodobnie Ubisoft Pass Premium

Abonament Ubisoftu na gry to prawdopodobnie Ubisoft Pass Premium

Abonament Ubisoftu? Dotychczas nic o nim nie słyszeliśmy, ale zdaje się, że coś jest na rzeczy.

Gry wideo przechodzą na abonament. Coraz więcej firm oferuje swoim klientom opcję w postaci usługi, która umożliwia ściągnięcie wielu gier z katalogu w zamian za uiszczenie drobnej opłaty. Aktualnie najpopularniejsze abonamenty to:

  • Xbox Game Pass
  • Origin Access
  • EA Access
  • PlayStation Now

Czytaj też: Dwa modele PlayStation VR 2 dla PlayStation 5

Zdaje się, że wkrótce do tej listy będziemy mogli dopisać kolejnego wydawcę. W sklepie Ubi pojawiła się bowiem pozycja nazwana Ubisoft Pass Premium. Na ten moment to tylko placeholder i nie znajdziemy tam żadnych konkretnych informacji, czym jest tajemnicza pozycja.

Nazwa i obecność usług abonamentowych od razu jednak zdają się wskazywać na nową usługę od Ubisoftu. Firma ma ogromne portfolio gier i mogłaby sobie pozwolić na tego typu abonament. Inną możliwą opcją dla tej pozycji jest to, iż może będzie, to jakaś opłata, która da dostęp do DLC z gier firmy. To jednak tylko gdybania.

W samej nazwie mamy też „Premium” tak jakby istniała również jakaś podstawowa wersja Ubisoft Pass. Może Ubi pójdzie śladami Electronic Arts i za mniejszą opłatę zaoferuje dostęp do starszych gier, a za „Premium” – możliwość ściągnięcia nowych tytułów? Prawdopodobnie na E3 dowiemy się więcej na temat tego, co oferuje abonament Ubisoftu.

Czytaj też: Nowe Call of Duty: Modern Warfare Was zaskoczy – szczególnie nazwą

Źródło: techraptor.net