WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dwa modele PlayStation VR 2 dla PlayStation 5

Dwa modele PlayStation VR 2 to jedna z opcji, którą może nam zaoferować Sony przy okazji PlayStation 5. Jak by miało to wyglądać?

PlayStation 5 dostanie PlayStation VR 2.0. To już raczej pewne. Pytanie teraz jednak, jak będzie wyglądało nowe urządzenie? A może… urządzenia? Dominic Mallinson z PlayStation podzielił się swoimi pomysłami dla kolejnej generacji tego sprzętu. Być może Sony obierze drogę Oculusa, który przygotował dwa modele swoich gogli VR. Gracze mogą wybierać pomiędzy mocniejszym, przewodowym Oculusem Rift S oraz bezprzewodowym Oculusem Quest.

Czytaj też: Wojna handlowa USA-Chiny a ceny konsol

Pozbycie sie kabli wiąże się ze znacznym osłabieniem sprzętu i nie pozwala osiągnąć takich efektów jak VR podpięty pod PC. Wrażenia jednak z takiego (tańszego) urządzenia mogą być wystarczające dla graczy casualowych, których trochę jest na konsolach. Sony musi teraz podjąć decyzję, co ostatecznie zrobi, ale jak widać, istnieje pomysł wydania dwóch PS VR 2.0. Jednego mocniejszego, a drugiego słabszego. Skoro mamy już mocniejsze i słabsze wersje konsol, to nie byłoby, to aż takie dziwne, gdybyśmy otrzymali dwa modele PlayStation VR 2.

Czytaj też: GOG Galaxy 2.0 – CD Projekt stworzy platformę o której marzyliśmy

Źródło: wccftech.com