Reklama
aplikuj.pl

Abonenci GTA+ wyciągną więcej z nowych misji fabularnych GTA Online

gta online

Kolejna aktualizacja Grand Theft Auto Online pojawi się już 13 grudnia. Posiadacze abonamentu GTA+ mogą liczyć na dodatkowe korzyści i ekskluzywne nagrody.

Los Santos Drug Wars, czyli nowa fabuła w GTA Online

Nadchodząca aktualizacja GTA Online zawiera Pierwszą dawkę, czyli pierwszy rozdział misji fabularnych obszernej dwuczęściowej aktualizacji. Członkowie GTA+ będą otrzymywać aż 1,5x GTA$ i RP za Pierwszą dawkę, więc na każdej misji zarobią nieco więcej. Dodatkowo ta korzyść sumuje się z cotygodniowymi premiami GTA$ i RP oraz trwa przez całe wydarzenie dla członków.

Po ukończeniu Pierwszej dawki i zdobyciu potrzebnego wyposażenia wszyscy gracze mogą zainstalować wytwórnię kwasu wewnątrz nowego MTL Brickade’a 6×6. Członkowie GTA+ będą mogli to zrobić za darmo, a podczas wydarzenia dla członków będą produkować kwas o 50% szybciej.

Czytaj też: The Lords of the Fallen rzuca rękawice Elden Ring

Wraz z nowym wydarzeniem dla członków GTA+, które rozpoczyna się 13 grudnia, pojawi się też nowy zestaw okolicznościowej odzieży, żeby wszyscy mogli przygotować się do Świąt. A do tego dojdą jeszcze korzyści związane z nieruchomościami i pojazdami.

Oprócz tego obowiązują cykliczne korzyści członkostwa GTA+, w tym 500 000 GTA$, które co miesiąc trafia na konto członków, darmowe zdolności prezesa/VIP-a, specjalne karty gotówkowe Shark z 15-procentową premią dla członków (co łączy się z niedawnym zwiększeniem o 20-25% wartości GTA$ wszystkich kart gotówkowych Shark) i nie tylko.