Reklama
aplikuj.pl

Abonenci GTA+ otrzymają Karinę i inne bonusy

gta+

Nowy Karin Boor będzie dostępny za darmo w tym miesiącu z GTA+. Oprócz tego nowe lakiery kameleon, laboratorium mety w Paleto Bay i wiele więcej Co otrzymają osoby płacące za grę w GTA Online?

Bonusy GTA+ w GTA Online

Dodajcie do swojego garażu w GTA Online za darmo nową wszechstronną terenówkę i cieszcie się innymi świetnymi korzyściami z najnowszej oferty dla członków GTA+. Od teraz do 10 maja odbierzcie darmowego Karina Boor z Southern San Andreas Super Autos oraz comiesięczny depozyt 500 000 GTA$, dwa nowe lakiery kameleon, darmowe laboratorium mety z ulepszeniem personelu i wiele innych profitów.

Czytaj też: Milestone i Mattel świętują sukces Hot Wheels Unleashed

Oto dokładna rozpiska bonusów dla abonentów GTA+:

Karin Boor za darmo

Zjedźcie z ubitej drogi i zapuśćcie się w dzicz z nowym Karinem Boorem. Odbierzcie tę wszechstronną terenówkę w stylu retro za darmo w Southern San Andreas Super Autos.

Nowe lakiery kameleon

Sprawcie, by wasze pojazdy zachwyciły przechodniów dzięki nowym lakierom kameleon. Odwiedźcie Los Santos Customs lub dowolny warsztat tuningowy, aby odebrać nowe lakiery Kameleon: ciemnoniebieski opalizujący i zielony pryzmatycznie opalizujący.

Darmowe laboratorium mety w Paleto Bay

Prezydenci klubów motocyklowych, którzy chcą zdominować handel narkotykami w Southern San Andreas, mogą odebrać darmowe laboratorium metamfetaminy zlokalizowane pośród wzgórz Paleto Bay, a członkowie GTA+ posiadający już takie laboratorium mogą przenieść je do Paleto Bay bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo odebrać też można darmowe ulepszenia personelu laboratorium, które zagwarantują najwyższą jakość produkowanego towaru. Wszystkie korzyści czekają na odebranie na komputerze Open Road w siedzibie twojego klubu motocyklowego.

Czytaj też: Kwietniowe PlayStation Plus Premium i Extra ujawnione

Wykończenia Rozprysk w furgonetce z bronią

Oprócz 40% zniżki na broń i amunicję furgonetka z bronią oferuje też wykończenia Rozprysk na kij bejsbolowy i nóż, dostępne za darmo dla członków GTA+.

Ulepszenia i premie wytwórni kwasu

Skorzystajcie z 50% przyśpieszenia produkcji w swoich wytwórniach kwasu, aby podbić rynek wyjątkową psychodeliczną marką Fooliganów, i zyskajcie 50% więcej GTA$ i RP za misje sprzedaży kwasu przez cały miesiąc.

2x GTA$ za uliczną dilerkę

Ulica potrzebuje dobrego towaru. Od teraz do 10 maja członkowie GTA+ dokonujący transakcji z ręki do ręki w ramach ulicznej dilerki zyskają dwa razy więcej GTA$.

Dodatkowe 500 000 GTA$, specjalne zniżki i nie tylko

Członkowie GTA+ co miesiąc otrzymują premię 500 000 GTA$, która w momencie opłaty za subskrypcję jest przekazywana na ich konto w banku Maze. Oprócz tego członkowie GTA+ mogą skorzystać z całego wachlarza innych stałych korzyści, w tym darmowych usług Downtown Cab Co. i szybkiego transportu za pomocą opcji Pomiń podróż, specjalnych zniżek w furgonetce z bronią, darmowego wzywania pojazdów VIP-a i prezesa czy specjalne karty gotówkowe Shark GTA+, które zapewniają o 15% więcej GTA$.