WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Absurdalny poziom detali na nowym zdjęciu z Death Stranding

Absurdalny poziom detali na nowym zdjęciu z Death Stranding

Na nowym zdjęciu z Death Stranding można wypatrzyć wiele. Gra będzie bardzo dopracowana!

Hideo Kojima po raz kolejny pomyślał sobie w Japonii „Aaa, znowu zrobię im zdjęcie ekranu. Niech snują teorie„. No i zrobił. A to jedno ujęcie pokazuje, jak duże przywiązanie do detali towarzyszy produkcji nowej gry Kojima Productions.

Czytaj też: Polskie Blair Witch to świetna gra, ale ma problemy z płynnością

Oto opublikowane przez Hideo zdjęcie:

Nie wiadomo na jakim urządzenia odpalone jest tutaj Death Stranding. Domniemania o to, czy to PlayStation 4, czy PlayStation 4 Pro nigdy by się nie skończyły. Za to możemy popatrzeć, jak cudownie wyglądają współczesne gry wideo. Przywiązanie do szczegółów robi wrażenie. Widać, że Kojima Productions umie posługiwać się silnikiem, który napędził też Horizon: Zero Dawn.

Trawa wygląda niesamowicie, ale można wypatrzeć również inny szczegół. Główny bohater Death Stranding (aka „ten z kuszą z The Walking Dead”) tym razem nie ma założonych okularów. Widać, że bohater jest niewyspany, ponieważ… ma worki pod oczami.

Ciekawe jaki poziom grafiki zaprezentuje Death Stranding, które prawdopodobnie wyjdzie też na komputery PC? Póki co, będziemy musieli zaczekać, aby się dowiedzieć. Jeśli wierzyć dawnym przeciekom – Kojima nie chce premiery z PC, ponieważ gracze mogliby wtedy przeczesać pliki gry i znaleźć odpowiedzi na wszystkie wątki, które przygotował.

Czytaj też: Pizza Hut szuka do pracy profesjonalnego gracza Call of Duty

Źródło: wccftech.com