WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Acer przedstawia serię wytrzymałych laptopów i tabletów

Acer wprowadził na rynek serię wytrzymałych laptopów i tabletów Enduro. Czym takie konstrukcje się charakteryzują?

Pierwszy z modeli to Acer Enduro N7. Jest to wytrzymały notebook, który ma certyfikat MIL-810G i IP65. Laptop ma 14 cali i dwa akumulatory – jeden z nich jest wymienny. W środku znajduje się procesor Intel Core i5 8. generacji (trochę wiekowy), a całość wspiera sprzętowe szyfrowanie.

Czytaj też: Huawei MateBook 13 z AMD Ryzen atakuje niską ceną

Kolejny model to Acer Enduro N3. Tym razem konstrukcja charakteryzuje się nastawieniem na trwałość i przenośność. Ma on certyfikat MIL-810G i IP53, a wszystko to przy niskiej wadze (poniżej 2 kg) i grubości 24,85 mm. W środku znajduje się procesor Intel Core i7 10. generacji i 32 GB pamięci RAM. Jest także grafika GeForce MX230 czy 1 TB dysk PCI-E.

Acer Enduro T5 to 10 calowy wytrzymały tablet. Działa on pod kontrolą systemu Windows, a bateria zapewnia do 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Procesor to Intel Core m3 7. generacji. Tablet ma certyfikaty MIL-STD 810G oraz IP65.

Ostatnie urządzenie to Acer Enduro T1. Tym razem jest to 8 calowy tablet z certyfikatami MIL-810G i IP53. Działa on pod kontrolą systemu Android i producent nie zdradza zbytnio specyfikacji. Mówi on za to, że tablet można obsługiwać w rękawiczkach.

Cena Acer Enduro N3 zaczyna się od 999 euro (ok. 3930 zł) i będzie on dostępny w czerwcu w regionie EMEA oraz w sierpniu w Ameryce Północnej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News