WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyprawa na księżyc – pierwszy zwiastun nowej animacji Netfliksa

Netflix zaprezentował dzisiaj zwiastun swojego najnowszego animowanego filmu Wyprawa na księżyc. Reżyserem jest Glen Keane, który za swój krótkometrażowy projekt Droga koszykówko zdobył Oscara.

Czytaj też: Lucyfer – czy będzie 6 sezon? Jest oficjalna decyzja!

Wyprawa na księżyc opowiada o dziewczynce, która chce udowodnić istnienie legendarnej bogini Księżyca. By tego dokonać buduje rakietę i wyrusza w kosmos. Oczywiście jej podróż okazuje się pełna niespodziewanych przygód i stworzeń, o których wcześniej nawet nie śniła.

Zdeterminowana i bystra dziewczynka z pasją do nauki buduje rakietę, aby wyruszyć w kosmos i udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę. Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem filmowiec i animator Glen Keane, a jego producentami są Gennie Rim i Peilin Chou. Wyprawa na księżyc to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni.

Premierę zapowiedziano na jesień, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Za muzykę odpowiada kolejny zdobywca Oscara – Steven Price. W angielskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler i Sandra Oh.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News