WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

AirTag – kiedy premiera lokalizatora od Apple?

AirTag – kiedy premiera lokalizatora od Apple?

Premiera Iphone 12 już za nami, ale to nie koniec nowości Apple na 2020 rok. Przed nami jeszcze prezentacja lokalizatora AirTag, który zobaczymy już niedługo.

Apple AirTag zadebiutuje już w listopadzie

Lokalizator Apple AirTag działający w oparciu o układ U1 Ultra Wideband pozwoli użytkownikom na o wiele dokładniejsze śledzenie niż standardowe lokalizatory korzystające z Bluetooth. Nowy produkt jeszcze bardziej rozszerzy ofertę Apple. Obecnie wiadomo, że w sprzedaży będzie on w wersji małej i dużej. AirTag to po prostu inteligentny breloczek, który możemy podłączyć do kluczy lub portfela by w łatwy sposób znaleźć swoją zgubę. technologia używana przez Apple ma umożliwić lokalizację na obszarze 100 merów.

Czytaj też: Koniec z przypadkowym przewijaniem filmów na YouTube
Czytaj też: Netflix kończy rozdawanie darmowych okresów próbnych. Choć nie całkiem
Czytaj też: Mapy Google pokażą jak bardzo zatłoczony jest sklep lub restauracja

W takim razie kiedy możemy spodziewać się premiery AirTaga? W sieci pojawiły się dość precyzyjne doniesienia, które mówią o listopadzie. Wtedy właśnie ma odbyć się konferencja Apple, a dokładniej 17 listopada. Wtedy Apple pokaże nauszne słuchawki bezprzewodowe AirPods Studio, a razem z nimi lokalizator AirTag. Pamiętajcie jednak, że nie jest to oficjalna data premiery tylko plotka, więc trzeba podchodzić do tego ostrożnie.