Chciałbyś zagrać w nowym filmie Scorsese? Teraz masz szansę! Wystarczy wesprzeć tę akcję charytatywną

Koronawirus akcje charytatywne, Killers of the Flower Moon Martin Scorsese, zagraj w filmie Scorsese, Leonardo DiCaprio akcja charytatywna,

Gwiazdy czynnie wspierają różne akcje charytatywne starając się zachęcić do tego swoich fanów. Leonardo DiCaprio i Robert De Niro zapraszają do wpłacania pieniędzy organizując fantastyczną akcję.

CZYTAJ TEŻ: Tom Hardy jako legendarny gangster w zwiastunie filmu Capone

Killers of the Flower Moon to najnowszy film Martina Scorsese, w którym u boku Roberta De Niro pojawi się Leonardo DiCaprio. Obaj panowie postanowili czynnie włączyć się w akcję charytatywną związaną z fundacją All In Challenge, która zajmuje się zbieraniem pieniędzy przeznaczonych na żywność dla osób starszych, dzieci i wszystkich potrzebujących w USA. DiCaprio wraz z De Niro postanowili nagrać zachęcające do wsparcia wideo. Niby nic nowego, gwiazdy w ostatnim czasie bardzo często zapraszają do wspierania podobnych inicjatyw.

Tym razem jednak przelewając pieniądze na wspomnianą fundację mamy możliwość wzięcia udziału w specjalnym losowaniu i to niezależnie od ilości przelanych pieniędzy. Zwycięzca zagra epizodyczną rolę w nowym filmie Scorsese, spędzi dzień na planie u boku De Niro i DiCaprio a także otrzyma zaproszenie na oficjalną premierę Killers of the Flower Moon.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to jest pracować ze wspaniałym Martinem Scorsese, Robertem De Niro i ze mną, teraz macie na to szansę. (…) Aby wziąć udział w losowaniu, należy wejść na stronę allinchallenge.com i przekazać tyle, ile tylko możecie. 100% darowizny zostanie przekazane fundacjom Mealson Wheels America, No Kid Hungry i Americas Food Found.

To jeszcze nie wszystko. Aktorzy postanowili zrobić z tego coś w rodzaju wyzwania nominując także inne gwiazdy do wzięcia udziału w zbiórce. Zaprosili Matthew McConaugheya, Ellen DeGeneres oraz Jamiego Foxxa. McConaughey zaoferował kolejną nagrodę dla wpłacających – wspólne wyjście na mecz futbolowy University of Texas, zaś Ellen wpłaciła milion dolarów i zapowiedziała, że wylosowana spośród wpłacających osoba wystąpi w Ellen DeGeneres Show jako współprowadzący!

Trzeba przyznać, że to naprawdę zachęca do wsparcia, choć oczywiście powinniśmy w miarę możliwości i bezinteresownie wspierać takie fundacje. Ale organizowanie takich akcji pomaga zebrać znacznie więcej pieniędzy, więc powinniśmy się tylko cieszyć.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News