Tom Hardy jako legendarny gangster w zwiastunie filmu Capone

Capone Tom Hardy, Tom Hardy jako Al. Capone, Capone zwiastun filmu, Al. Capone biografia filmowa, Capone premiera, Capone gdzie obejrzeć

Tom Hardy powraca do wcielania się w gangsterów. Tym razem zobaczymy go w roli niesłanego Ala Capone. Zobaczcie premierowy zwiastun filmu. Kiedy premiera?

CZYTAJ TEŻ: TVN szykuje swoją odpowiedź na Szkołę z TVP. Co na to Telewizja Polska?

Al Capone na wielkim ( i małym też) ekranie gościł wielokrotnie. Najsłynniejszy i mafijny boss grany był przez takich Jaktorów jak Robert De Niro, Stephen Graham czy Rod Steiger. Teraz w rej roli zobaczymy Toma Hardy’ego. Historia skupi się nie na dochodzeniu do władzy, ale na upadku gangstera i ostatnich latach jego życia. 

O filmie słyszymy już od 2018 roku, wtedy miał on tytuł Fonzo, w końcu jednak został przemianowany na Capone. Za reżyserię odpowiada Josh Trank, który chciał pokazać nam mafijnego bossa z innej perspektywy. Al. Capone ma już 47-lat i wyszedł po dziesięcioletniej odsiadce w więzieniu. To już kres jego życia, ma wielu wrogów, początki demencji, a krwawa przeszłość upomina się o swoje. W roli głównej zobaczymy Toma Hardy’ego. Każdy kto widział Peaky Blinders wie, że aktor doskonale sprawdza się w roli gangstera. To filmu Tranka przeszedł solidną metamorfozę i muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się grając Ala Capone.

U boku Hardy’ego na ekranie pojawią się;  Linda Cardellini, Matt Dillon, Kyle MacLachlan, Kathrine Narducci, Jack Lowden i Gino Cafarelli

Capone zadebiutuje w wersji cyfrowej na platformach VOD już 12 maja. Reżyser ma jednak nadzieję, że później uda mu się wprowadzić film do kin.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News