WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Akcja #GamersGoLive zrzeszyła AMD, MSI, HyperX, Cooler Mastera i Seagate w celu…

MSI wraz z AMD, HyperX, Cooler Masterem i Seagate posiadają w swojej ofercie wszystko, co potrzeba do zbudowania komputera. Jednak nie byle jakiego, bo myślą przewodnią akcji #GamersGoLive jest sprzęt skrojony idealnie pod streamerów. Przynajmniej w założeniu…

W oficjalnym oświadczeniu MSI poinformowało, że inicjatywa #GamesGoLive powstała ze względu na rozrastający się segment streamowania gier wideo za pośrednictwem Twitcha. Wszystko po to, aby zainteresowani tematem gracze mieli podaną propozycje zestawu na wyciągnięcie ręki. Stąd też współpraca z AMD, HyperX, Cooler Masterem i Seagate. Ta cała piątka (wraz z MSI) mogą dostarczyć do zestawu najważniejszych komponentów. Nim ma zdecydowanie być procesor Ryzen 5 drugiej generacji. W grę nie wchodzą jednak peryferia, ale cały PC oraz monitor.

Jak możemy się domyśleć, AMD dostarcza do zestawów procesory i chłodzenia, MSI dorzuca od siebie płyty główne B450, monitory i karty graficzne Radeon RX 580, HyperX zapewnia pamięć operacyjną oraz dyski SSD, Cooler Master oferuje zasilacze oraz obudowy, a Seagate jedynie dyski twarde. Same zestawy prezentują się jak najbardziej poprawnie, ale o ich opłacalności zdecyduje i tak ostateczna cena. Ta (ze względu na monitor od MSI) może być jednak całkiem spora.

Cooler Master ogłosił start WholesomeGaming giveaway

Źródło: TechPowerup
Zdjęcia: MSI