WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Cooler Master ogłosił start WholesomeGaming giveaway

W ubiegłym tygodniu informowałem Was o inicjatywie WholesomeGaming giveaway zapoczątkowaną przez firmę Cooler Master, ale jednocześnie wyraziłem wątpliwość co do jej organizacji. Na szczęście moje obawy nie sprawdziły się i wielka akcja już wystartowała!

Aby spróbować swojego szczęścia, musicie jedynie udać się do tego wątku na Reddicie i opisać swoją historię, w której to Wy albo ktoś sprawił Wam radość gamingowym prezentem lub uczynkiem. WholesomeGaming giveaway nie jest objęty żadną restrykcją, ale został oparty na szczęściu. Tak więc 17 lipca 2018 spośród wszystkich komentujących zostanie losowo wybranych 25 osób. Dwóch z nich przywita dwa potężne zestawy komputerowe, kolejnych dwóch zestaw peryferiów, a reszta zadowoli się kopiami Battefielda 1, Hunt Showdown, podkładkami, płytą główną albo zestawem słuchawkowym. Szczegółową listę podrzucam poniżej.

Cooler Master przestrzega, że po wyborze zwycięzców rozesłanie nagród trochę zajmie. W grę wchodzi bowiem tak wiele sprzętu, że zorganizowanie tego pod kątem logistycznym już jest wyzwaniem. Dwóch największych szczęśliwców będzie w stanie wybrać, czy chcą złożony już zestaw, czy po prostu otrzymać części.

Źródło: Reddit