Reklama
aplikuj.pl

Akcja Restart wróciła do Fortnite

fortnite

Zdobywajcie nagrody w Fortntie za przyciąganie znajomych, którzy przestali grać w Fortnite. Trzeba będzie pokazać im nowości, ale potem dostaniemy za to nagrody!

Akcja Restart w Fortnite

Już czas znów zebrać oddział! Podczas najnowszej Akcji Restart zbierz znajomych, którzy od jakiegoś czasu nie grają w Fortnite i pokaż im nowości. Będziesz grać z powracającymi/nowymi znajomymi, wykonując zadania oraz cele dodatkowe Akcji Restart i zdobywając punkty, za które otrzymacie nagrody w grze!

Czytaj też: Odnajdźcie moc w Fortnite

Kwalifikujący się powracający/nowy gracz to każdy, kto grał mniej niż 2 godziny w Fortnite w okresie 30 dni przed 1 maja 2023 roku. Aktywny gracz to każdy, kto grał więcej niż 2 godziny w Fortnite w okresie 30 dni przed 1 maja 2023 roku. Akcja Restart już trwa, a zakończy o godz. 15:00 30 maja 2023 r.

Oto detale tej akcji:

  • Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym czy też powracającym/nowym graczem, otwórz zakładkę znajomych w panelu bocznym w lobby i sprawdź sekcję Akcji Restart.
  • Jeśli jesteś aktywnym graczem, zobaczysz tam powracających/nowych znajomych, z którymi możesz stworzyć ekipę, by wykonywać zadania i cele dodatkowe Akcji Restart. A jeśli należysz do grona powracających/nowych graczy, zobaczysz aktywnych znajomych i innych powracających/nowych znajomych, z którymi możesz stworzyć ekipę, by wykonywać zadania i cele dodatkowe Akcji Restart.
  • Zamiast tworzyć ekipę od razu możesz też „zebrać” znajomych, otrzymując kod QR do strony fn.gg/rebootrally. Udostępnij stronę fn.gg/rebootrally znajomym, by mogli dowiedzieć się więcej na temat Akcji Restart!
  • Stwórz ekipę z jednym, dwoma lub trzema (albo więcej, o ile umożliwia to wybrana przygoda w Fortnite) znajomymi, byście mogli wspólnie wykonywać zadania i cele dodatkowe Akcji Restart. Zadania i cele dodatkowe można znaleźć w zakładce „Zadania” w grze. Zadań i celów dodatkowych nie trzeba wykonywać z tymi samymi znajomymi, więc śmiało dobieraj do swojej ekipy różnych kwalifikujących się graczy.
  • Wykonując wspólnie zadania i cele dodatkowe Akcji Restart, będziesz zdobywać punkty wraz z uczestniczącymi w niej znajomymi. Zbieraj punkty, by otrzymać nagrody w grze! Zgromadzone punkty i nagrody do zdobycia możesz sprawdzić w zakładce „Zadania”.

Zadania Akcji Restart obejmują zaproszenie znajomych do gry, ukończenie meczu Battle Royale ze znajomym i zdobywanie PD z przyjaciółmi w trybach Battle Royale, Zero Budowania, Naparzanka, Ratowanie Świata lub w przygodach twórców.

Nagrody Akcji Restart w Fortnite

bieraj punkty za zadania i cele dodatkowe Akcji Restart, by położyć pazurki na trzech nagrodach kosmetycznych:

  • 50 punktów: emotka Uśmiech na szczęście
  • 100 punktów: Niepowstrzymiaune
  • 150 punktów: Plecak „Plecak Yoki”
  • 200 punktów: kilof Trójpazur