Reklama
aplikuj.pl

Odnajdźcie moc w Fortnite

fortnite

Fortnite ponownie połączyło siły ze Star Wars. Jakie zmiany wprowadza w związku z tym aktualizacja 24.30? Oto nowości w tej produkcji.

Star Wars i Fortnite znów razem

W Fortnite: Battle Royale cofamy się w historii Gwiezdnych Wojen. W wydarzeniu Odnajdź Moc w Fortnite (trwającym do godz. 15:00 23 maja 2023 r.) wybierzecie Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera jako swojego mistrza Jedi, albo Dartha Maula jako swojego mistrza Sithów. Używajcie zdolności Mocy, których was nauczą, by pokazać przeciwnikom potęgę Mocy.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun rozgrywki Farming Simulator 23 już jest!

Wykonujcie Zadania Odnajdź Moc, by odblokować nagrody kosmetyczne i nagrody za awans na darmowej ścieżce nagród wydarzenia, w tym strój Żołnierz-klon. Chcecie jeszcze więcej nagród za dokonania Jedi i występki Sithów? Kupcie Ścieżkę Nagród Premium, by otrzymać dostęp do dodatkowej puli nagród, w tym stroju Darth Maul. (Po zakupie ulepszenia do Ścieżki Nagród Premium odbierzcie strój Strażnik z Coruscant.)

Chyba nie myślicie, że pominęliśmy Wybrańca? Albo najodważniejszą wśród senatorów Naboo? Stroje Anakin Skywalker i Padmé Amidala są już dostępne w sklepie wraz ze strojami Żołnierz 501 Legionu i Żołnierz 212 Batalionu! Więcej informacji na temat wydarzenia Odnajdź Moc odnajdziecie poniżej.