Aktualizacja aplikacji Telegram wprowadza spore zmiany

Aplikacja Telegram zacznie chronić tożsamość protestujących w Hongkongu
Aplikacja Telegram zacznie chronić tożsamość protestujących w Hongkongu

Zyskujący na popularności Telegram otrzymał kolejną aktualizację, która przyniosła poprawę wizualną a także opcję grupowych czatów głosowych.

Aktualizacja aplikacji Telegram

Telegram w najnowszej, 12. już aktualizacji w tym roku dodaje dla swoich użytkowników funkcję grupowych czatów głosowych, co zdecydowanie przysporzy im większej popularności. U góry okna czatu dodano specjalny pasek, na którym znajdziemy miniaturę osoby, która właśnie mówi, a nawet informację o głośności. Dodatkowo nadal można swobodnie korzystać z pozostałych funkcji aplikacji nie tracąc połączenia głosowego.

Istotna jest ilość osób, które jednocześnie mogą ze sobą rozmawiać. Może ich być nawet kilka tysięcy! Więc to nie tylko sposób na pogawędki z rodziną, ale również na organizację ogromnych wydarzeń online.

Czytaj też: Fałszywa aplikacja InPost – musicie na nią uważać!
Czytaj też: Aż 2 miesiące darmowego YouTube Premium
Czytaj też: Co przyniesie grudniowa aktualizacja MIUI 12.5?

Ale to nie wszystko, co przyniosła aktualizacja aplikacji Telegram. Oprócz głosowych czatów grupowych zoptymalizowano animowane naklejki, a także odświeżono interfejs na Androidzie. Całość jest o wiele ładniejsza i przyjemniejsza dla oka. Dodano także możliwość przenoszenia danych z apki na kartę microSD, ulepszono edytor zdjęć i zwiększono ilość animowanych emoji.