WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Aktualizacja Beyond kolejnym kamieniem milowym w rozwoju No Man’s Sky

Przygoda Hello Games z dostarczeniem pierwotnej wersji gry No Man’s Sky trwa nadal i choć mowa już o wielomiesięcznym oczekiwaniu, to trzeba przyznać, że Sean Murray przynajmniej wziął w garść swoje studio, nie porzucając jednej z najgorzej ocenianych gier na premierę w historii. Jeśli więc jesteście fanami tej produkcji, to czekajcie na aktualizację Beyond, bo ta stanowi ogromny skok do wersji No Man’s Sky, jaka była nam obiecywana.

Czytaj też: Darmowa aktualizacja The Abyss do No Man’s Sky

Mowa głównie o kolejnej rozbudowie wieloosobowego podsystemu, który zawita do gry jeszcze tego lata. No Man’s Sky Beyond jest według studia takim kamieniem milowym, że z miejsca okrzyknęli ją mianem No Man’s Sky Online. Aktualizacja wprowadzi bowiem kompletnie odmieniony system społeczności, rozbuduje doświadczenie czerpane z trybu wieloosobowego i wreszcie pozwoli graczom na spotykanie siebie nawzajem we wszechświecie bez konieczności jakichś przygotowywań.

Hello Games zaznacza jednak, że Beyond w No Man’s Sky, choć skupi się właśnie na rozwoju multiplayer’a, nie powinno być brane po prostu jako aktualizacja „w stylu MMO”. Warto też zaznaczyć, że będzie kompletnie darmowa dla wszystkich graczy i nie wprowadzi żadnego sposobu monetyzacji. Więcej informacji o szykowanych zmianach poznamy w niedalekiej przyszłości.

Czytaj też: Epic zbiera dane o Twoim Steamie podczas grania – firma dementuje fałszywe oskarżenia

Źródło: VG247