Reklama
aplikuj.pl

Aktualizacja Wiedźmin 3 na Nintendo Switch to jakaś magia

wiedźmin 3 switch, witcher 3 switch

Aktualizacja do Wiedźmin 3 na Nintendo Switch jednak zadebiutowała na konsoli. Co zmienia ta łatka?

Łatka do Wiedźmina 3 na przenośnego Switcha to przedziwna historia. Najpierw wszyscy myśleli, że gra nie otrzyma już żadnej aktualizacji. Moderzy zaczęli bawić się mocą konsoli i plikami gry i okazało się, że można jeszcze wycisnąć z niej lepszą grafikę czy też płynność.

Zaczęliśmy się bardzo cieszyć, gdy wyszło, że twórcy rzeczywiście pracują nad dużą łatką, choć trochę dziwiło, że nie zostało to oficjalnie ogłoszone, a wspomniane w rosyjskim portalu społecznościowym. Potem wspomniana zapowiedź łatki zniknęła, więc uznano, że patcha jednak nie dostaniemy.

Po czym nagle Wiedźminy 3 na Nintendo Switch zaczęły się aktualizować i rzeczywiście okazało się, że twórcy doszlifowali grę. Czego się spodziewać? Poprawiono oprawę graficzną, dzięki czemu gra jest wyraźniejsza.

To co jednak najbardziej zaskakuje to integracja zapisów z wersją PC! Tak, Wiedźmin 3 na Nintendo Switch oferuje teraz możliwość powiązania konta z grą ze Steama lub GOGa i ogrywanie tej samej przygody na dwóch urządzeniach na raz. Taki cross-save to ja rozumiem!