Reklama
aplikuj.pl

Nowe aktualizacje do Cities Skylines wyglądają tak dobrze, że aż chce się grać

cities skylines

W produkcje typu Cities Skylines nie gram za często, ale przyznaję, że nowy zwiastun zachęca do zabawy. Twórcy zdają się dobrze wiedzieć, czego chcą gracze i dlatego udostępniają też darmowy okres zabawy z tą produkcją.

Cities Skylines nie przestaje się rozwijać

Cities Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą Wam poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwego, żyjącego miasta, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta.

Czytaj też: Microsoft znowu przeprasza za premierę swojej gry

Pierwsze kroki są łatwe, ale budowa prawdziwego, żyjącego miasta to nie lada wyzwanie. Zostańcie burmistrzami i zmierzcie się z niełatwym zadaniem zrównoważenia wydatków na kluczowe elementy miasta, takie jak edukacja, wodociągi, elektryczność, policja, straż pożarna, ochrona zdrowia i wiele innych, a wszystko to w systemie rzeczywistej ekonomii. Mieszkańcy miasta reagują w autentyczny sposób na zróżnicowane scenariusze rozgrywki, więc miejcie się na baczności!

Do gry trafi do końca roku trafi tak dużo nowej zawartości, że deweloperzy musieli opublikować wideo, które ułatwia zrozumienie ich planów na dalszy rozwój gry, która wyszła jeszcze w 2015 roku. Cities Skylines sprawdzicie za darmo od 10 do 14 listopada na Steam.