WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Allegro Smart ze świetną ceną za rok usługi!

Allegro Smart ze świetną ceną za rok usługi!

Zbliżające się święta to czas, w którym zamawiamy zdecydowanie więcej przesyłek, zwłaszcza teraz, kiedy panuje pandemia. Allegro Smart to świetna opcja, która pozwala nam zaoszczędzić na przesyłce, a dzięki nowej promocji w kieszeni zostanie nam jeszcze więcej pieniędzy.

Allegro Smart za 39 zł na cały rok!

Z powodu pandemii większość zakupów robimy online. Zwłaszcza teraz, gdy przed nami święta i perspektywa kupowania wielu prezentów. Jeśli dokonujecie zakupów za pośrednictwem Allegro, to powinniście skusić się na opcję Allegro Smart. Na czym ona polega? Opłacamy pewną kwotę miesięcznie lub za cały rok z góry i cieszymy się darmowymi dostawami do Paczkomatów InPostu i Punktów odbioru (Paczka w Ruchu, Automat pocztowy Poczty Polskiej, Żabka, Orlen, UPS). Jedynym warunkiem jest zakup za minimum 40 zł u jednego sprzedawcy. jest też opcja bezpłatnej dostawy kurierem, choć to już przy zakupach powyżej 100 zł.

Czytaj też: Wyszukiwanie Google będzie inteligentniejsze. Teraz zapamięta co szukaliśmy
Czytaj też: Popularny komunikator Go SMS Pro wysyła nasze załączniki na zewnętrzne serwery
Czytaj też: Reklamy na YouTube pojawią się przy każdym filmie

Świetna opcja na święta, prawda? Można wykupić dostęp do smarta za 8,99zł na jeden miesiąc, ale jest też nowa opcja, która jest o wiele korzystniejsza. za 39 zł możemy mieć Allegro Smart! przez cały rok, a w takim wypadku miesięczna opłata za usługę w przeliczeniu wyjdzie… 3,25zł. Oczywiście za rok płacimy z góry. Jednak patrząc na to, że za przeciętną przesyłkę zapłacimy ok. 9zł, to ta kwota zwróci nam się już przy czwartym zamówieniu. A przecież nawet jeśli nie zamawiamy na Allegro zbyt wiele, to w ciągu roku raczej skorzystamy z tej opcji przynajmniej kilka razy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News