Transfery rodem z klubów piłki nożnej. Tym razem na pokład AMD przeszedł Marin Ashton, który nie tak dawno piastował jedno ze stanowisk u Intela.

Ostatnio sporo się pisze o pracownikach, jakich to na swój pokład przyjmuje zarówno AMD, jak i Intel. Co ciekawe, większość z nich jest obeznana i bryluje w segmencie graficznym, więc możemy sądzić, że Nvidia dostanie w końcu godnego konkurenta. Przynajmniej w przeciągu następnych kilku lat. Tak też Intel przyjął w swoje szeregi dwie ikony AMD – Raje Koduriego, Toma Forsytha oraz Chrisa Hooka, podczas gdy AMD przywitało w swojej placówce Davida Wanga (zarządce grupy Radeon Technologies Group). Teraz za to do wspomnianej ekipy RTG dołączy Martin Ashton. To ten pan po lewej.

Jest to oczywiście ważna osobistość, która ma ogromny bagaż doświadczeń. Mowa o 26 latach pracy w Imagination Technologies przy PowerVR oraz prawie dwuletniego zatrudnienia u „niebieskich”. Tam odgrywał rolę (uwaga) wiceprezesa, głównego inżyniera, dyrektora do spraw sprzętu, współredaktora architektury… i jeszcze kilku, których nie sposób przystępnie przetłumaczyć na nasz język. A nad czym będzie dokładnie pracował w Radeon Technologies Group? Nie wiadomo.

Źródło: Guru3d

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!