An American Pickle – pierwszy zwiastun filmu z podwójną rolą Setha Rogena

An American Pickle, HBO Max, Seth Rogen

HBO Max zaprezentowało dzisiaj pierwszy zwiastun i kilka zdjęć z filmu An American Pickle. To ciekawa produkcja z Sethem Rogenem w podwójnej roli.

Czytaj też: Recenzja serialu Snowpiercer – sezon 1, odcinek 7

An American Pickle jest filmową adaptacją czteroczęściowej noweli Sell Out, którą napisał Simon Ritch. Jest to historia imigranta Herschela Greenbauma, który przybył do USA na początku ubiegłego wieku w pogoni za lepszym życiem. Pewnego dnia podczas pracy w fabryce ogórków wpada do beczki z marynatą i zostaje w niej zamknięty na sto lat. Solanka zachowuje go w idealnym stanie i budzi się we współczesnym Brooklynie odkrywając, że nie postarzał się nawet o dzień. Rozpoczyna poszukiwania swojej rodziny i z przerażeniem odkrywa, że jednym jego żyjącym krewnym jest Ben Greenbaum, wycofany programista, którego Herschel nawet nie rozumie.

Dziś do sieci trafił pierwszy zwiastun i muszę przyznać, że film prezentuje się naprawdę ciekawe i intrygująco. Szef HBO Max zapowiada, że An American Pickle ma być oryginalnym, zabawnym i bardzo przyjemnym filmem, który będzie wyróżniał się na rynku.

https://youtu.be/JBC0pTh6GDM

Seth Rogen został obsadzony w podwójnej roli, gdyż wcieli się zarówno w Herschela jak i w Bena Greenbauma. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się: Eliot Glazer jako Christian, Kalen Allen jako Kevin, Joanna Adler jako profesor Kim, a także Molly Evensen, Kevin O’Rourke, Maya Erskine, Sarah Snook i Jorma Taccone. Za reżyserię odpowiada Brandon Trost, a scenariusz napisał Simon Rich.

Premierę na HBO Max zaplanowano na 6 sierpnia i mamy nadzieję, że podobnie jak z innymi produkcjami w Polsce obejrzymy go na HBO GO.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News