WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Angielski teaser Birds of Prey dostępny tylko w kinach. Czy aby na pewno?

Warner Bros. postanowił oficjalnie nie wypuszczać do sieci nowego zwiastuna Birds of Prey. Ma on być dostępny tylko przed seansami To: Rozdział 2. Na szczęście i tak teaser wyciekł i można go zobaczyć w Internecie.

Czytaj też: Zwiastun Jojo Rabbit i Taika Waititi jako Hitler

Choć Warner Bros. postanowił, że angielski teaser Nirds of Prey dostępny będzie tylko w kinach, to i tak można zobaczyć go w sieci. Były wersje w lepszej jakości, ale wygląda na to, że zostały już wykasowane. Nie wiadomo więc jak długo i ta będzie dostępna. Dla tych, którzy żałują, że nie mogą zobaczyć go w kinie musimy od razu wspomnieć, że materiał nie zawiera nic o fabule. Pojawiająca się w nim Harley Quinn rozbija balony i po prostu mówi, że nienawidzi klaunów. Jest kilka ujęć walk, ale to raczej nic znaczącego.

Mimo iż wideo nie zdradza fabuły, to wydaje się najlepszym posunięciem, na jaki studio mogło sobie pozwolić. Patrząc na ilość dokrętek i dziwnych decyzji dotyczących postaci Black Maska lepiej było faktycznego materiału nie pokazywać. Harley Quinn w zwiastunie zaznacza swoją obecność i sprawia, że chcemy wiedzieć więcej. Pojawia się oczywiście informacja, kiedy film do kin wejdzie. I to na razie wystarcza. A na dobry zwiastun możemy jeszcze poczekać.

Premiera Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) już w lutym 2020 roku. Jest na co czekać.

Czytaj też: Wyciekł krótki materiał z filmu Czarna Wdowa

Źródło: comicbookmovie.com