Ankieta dotycząca Anthem przeprowadzona przez graczy nie przynosi dobrych wieści dla BioWare. Wyniki są bardzo złe.

Pewien użytkownik Reddita przygotował ankietę, w której zadał graczom kilka pytań. Odpowiedzi na nie miały zaprezentować, jaki jest obraz gry wśród graczy. Przepytywani byli Ci, którzy już w tytuł zagrali. Odpowiedzi na pytania na pewno nie cieszą BioWare. Gracze mogą bardzo szybko zrezygnować z dalszej gry.

Czytaj też: Masa oficjalnych informacji o PlayStation 5 – moc sprzętu zwala z nóg

Anthem miało problemy jeszcze przed premierą. Gra tworzona przez kilka lat nie miała spójnej wizji, a twórcy czasem nie wiedzieli nawet, co takiego tworzą. Doprowadziło to do sytuacji, w której gra osiągnęła przeciętne oceny i aktualnie jest już dostępna 50 procent taniej.

Co jednak o samej grze sądzą Ci co zdecydowali się na zakup? Ponad tysiąc osób wyraziło swoją opinię. Pierwsze pytanie dotyczyło tego, czy gracze doświadczyli jakichś błędów w grze? 49,9% odpowiedziało, że doświadczyli wielu błędów. Wsród nich były również osoby, które stwierdziły, że ich błędy wpłynęły również na działanie konsoli lub komputera.

Pytanie „czy należysz do jakiejś gildii/klanu?” pokazuje jak bardzo z tym tytułem jest źle. Anthem skupione na rozgrywce wieloosobowej nie może zachęcić graczy do łączenia się w większe społeczności. 88,3% osób nie należy do żadnej grupy, a to już duży powód do zmartwień.

Inne odpowiedzi również nie zachwycają. 55,8% osób twierdzi, że system loout, który jest jednym z fundamentów gry jest bardzo zły. Tylko około 2 procent osób uważa, że loot działa dobrze lub bardzo dobrze. Czy takie wyniki przekładają się na chęć do gry? Wszystko na to wskazuje. 52,9% osób twierdzi, że już nigdy nie wróci do gry, 19,4% myśli nad porzuceniem tytułu, a 8,8% jest zdecydowanych na zmianę produkcji.

Czytaj też: Producentka anulowanej gry Star Wars zdziwiona zachowaniem EA i ich nagłej miłości do gier single-player

Źródło: playstationlifestyle.net

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej