WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ankieta dotycząca Anthem to potwornie złe wieści dla BioWare

Ankieta dotycząca Anthem przeprowadzona przez graczy nie przynosi dobrych wieści dla BioWare. Wyniki są bardzo złe.

Pewien użytkownik Reddita przygotował ankietę, w której zadał graczom kilka pytań. Odpowiedzi na nie miały zaprezentować, jaki jest obraz gry wśród graczy. Przepytywani byli Ci, którzy już w tytuł zagrali. Odpowiedzi na pytania na pewno nie cieszą BioWare. Gracze mogą bardzo szybko zrezygnować z dalszej gry.

Czytaj też: Masa oficjalnych informacji o PlayStation 5 – moc sprzętu zwala z nóg

Anthem miało problemy jeszcze przed premierą. Gra tworzona przez kilka lat nie miała spójnej wizji, a twórcy czasem nie wiedzieli nawet, co takiego tworzą. Doprowadziło to do sytuacji, w której gra osiągnęła przeciętne oceny i aktualnie jest już dostępna 50 procent taniej.

Co jednak o samej grze sądzą Ci co zdecydowali się na zakup? Ponad tysiąc osób wyraziło swoją opinię. Pierwsze pytanie dotyczyło tego, czy gracze doświadczyli jakichś błędów w grze? 49,9% odpowiedziało, że doświadczyli wielu błędów. Wsród nich były również osoby, które stwierdziły, że ich błędy wpłynęły również na działanie konsoli lub komputera.

Pytanie „czy należysz do jakiejś gildii/klanu?” pokazuje jak bardzo z tym tytułem jest źle. Anthem skupione na rozgrywce wieloosobowej nie może zachęcić graczy do łączenia się w większe społeczności. 88,3% osób nie należy do żadnej grupy, a to już duży powód do zmartwień.

Inne odpowiedzi również nie zachwycają. 55,8% osób twierdzi, że system loout, który jest jednym z fundamentów gry jest bardzo zły. Tylko około 2 procent osób uważa, że loot działa dobrze lub bardzo dobrze. Czy takie wyniki przekładają się na chęć do gry? Wszystko na to wskazuje. 52,9% osób twierdzi, że już nigdy nie wróci do gry, 19,4% myśli nad porzuceniem tytułu, a 8,8% jest zdecydowanych na zmianę produkcji.

Czytaj też: Producentka anulowanej gry Star Wars zdziwiona zachowaniem EA i ich nagłej miłości do gier single-player

Źródło: playstationlifestyle.net