Reklama
aplikuj.pl

Anno 1800 Console zapowiedziane! Kolejna strategia na pada

anno 1800

Ubisoft oficjalnie zapowiedział nową wersję Anno 1800 Console. Tytuł dobrze znany graczom PC zmierza teraz na konsole aktualnej generacji. Czego się spodziewać?

Tytuł Anno 1800 Console dobrze oddaje to, czym jest gra

Ubisoft ujawnił to czego spodziewaliśmy się już od jakiegoś czasu. Anno 1800 trafi na konsole! Wydawca i producent już od jakiegoś czasu szukali chętnych do testów gry na konsoli i w końcu są gotowi do premiery.

Czytaj też: Wyciek informacji o Hogwarts Legacy tylko nakręca na premierę!

Witamy u zarania ery przemysłowej w naszej grze strategicznej czasu rzeczywistego polegającej na budowaniu miast. Odnajdź się w jednej z najbardziej ekscytujących i błyskawicznie ewoluujących epok, odkrywaj nowe technologie, regiony i społeczeństwa, realizuj własną strategię i stwórz nowy świat na własną miarę.

W Anno 1800 Console będzie można grać w pojedynkę albo w sieci, rywalizując z innymi graczami w meczach PvP lub w trybie współpracy.

ŚWIT NOWEJ EPOKI

Zademonstruj swe umiejętności budując olbrzymie miasta, planując sieci logistyczne, zasiedlając nowe żyzne kontynenty, wysyłając na cały świat ekspedycje i pokonując rywali za pomocą środków dyplomatycznych, handlowych i militarnych.

ZBUDUJ WŁASNE IMPERIUM

Wznosząc wielkie metropolie, zarządzając kwitnącą gospodarką i chroniąc swe dzieło przed zakusami innych. Aby móc poprowadzić swe miasta do dobrobytu, musisz nauczyć się mądrze reagować na niespodziewane sytuacje.

WYJĄTKOWE WRAŻENIA MIASTOTWÓRCZE

Edycja konsolowa zawiera kampanię fabularną, personalizowany tryb swobodnej gry oraz rozgrywkę wieloosobową.

NOWE FUNKCJE DLA NOWEJ EPOKI

Takie jak ekspedycje na drugi koniec globu w poszukiwaniu sławy i bogactw, czy nowe funkcje dla siły roboczej, dzięki którym zarządzanie fabrykami staje się jeszcze bardziej wymagające i realistyczne.

RÓŻNE SPOSOBY GRY

To ty decydujesz, jak chcesz grać! Zmierz się z szeregiem postaci SI lub skup na budowie i upiększaniu olbrzymiego imperium.

Co z dodatkami do Anno 1800 Console?

Wciąż nie wiadomo, czego spodziewać się po dodatkowej zawartości Anno 1800, która dostępna jest na PC od jakiegoś czasu. Nie wiadomo, czy konsolowe wydanie gry zawiera wszystkie rozszerzenia, czy może będzie trzeba je dokupować osobno.

Czytaj też: Polska cena edycji kolekcjonerskiej Resident Evil 4 zwala z nóg

Nowe DLC wprowadzają sporo zawartości i są regularnie wydawane. Ostatni dodatek Świt Nowego Świata miał premierę 8 grudnia 2022.

Odkryj wyjątkową warstwę społeczną Nowego Świata – Artystów.

Wykorzystaj doniesienia o odkryciu nowych wysp w Nowym Świecie i wykorzystaj je do dalszego rozwoju swego imperium.

Uczcij kulturę mieszkańców Nowego Świata budując nowy monument – stadion.

Spróbuj anulować podatek dochodowy i pokonaj wiecznie zmieniający się rynek, aby odzyskać utracone artefakty w czwartym scenariuszu Anno 1800.