Reklama
aplikuj.pl

Another Fisherman’s Tale z datą premiery. Kiedy łowimy?

another fisherman's tale

Poznaliśmy datę wydania Another Fisherman’s Tale. Oprócz tego poznaliśmy szczegóły dotyczące samej gry, dla której opublikowano długie nagranie wideo.

Premiera Another Fisherman’s Tale

Vertigo Games wraz z deweloperem InnerspaceVR ujawniają, że Another Fisherman’s Tale. Kontynuacja uznanego przez krytyków A Fisherman’s Tale, wyjdzie 11 maja na PS VR2, Meta Quest 2 i wszystkie platformy PCVR.

Czytaj też: RIDE 5, raj dla motocyklistów powraca

Aby uczcić to ogłoszenie, Vertigo i InnerspaceVR udostępniły zupełnie nowy filmik z rozgrywką i komentarzem dewelopera od reżysera kreatywnego i współzałożyciela Balthazara Auxietre oraz reżysera gry Alexisa Moroza. Filmik przedstawia pierwszą część drugiego rozdziału gry, w tym brawurową ucieczkę i demonstruje podstawową mechanikę powiększania ciała w grze.

Przygotowane od podstaw, aby wykorzystać możliwości współczesnych technologii VR, Another Fisherman’s Tale zawiera zestaw zupełnie nowych mechanik: tym razem to ciało gracza jest główną łamigłówką, tworząc niekonwencjonalną rozgrywkę opartą na demontażu i odbudowie postaci w grze.

W tej 5-6 godzinnej, VRowej przygodzie nowej generacji, wcielamy się w Ninę, córkę bohatera pierwszej gry. Nina odkrywa modele, notatki i fotografie dokumentujące tajemniczą przeszłość ojca oraz jej własne dzieciństwo.

Wspominając wspaniałe historie Boba o piratach, zatopionych statkach, skarbach i tajemniczych miejscach, bohaterka zaczyna odtwarzać jego przygody i zanurza się w niesamowity świat wspomnień i fantazji. Czy uda jej się oddzielić fakty od fikcji i odkryć prawdę kryjącą się za opowieścią rybaka?