Reklama
aplikuj.pl

Another Fisherman’s Tale z niesamowitą rozgrywką VRową

another fishermans tale

Najnowszy zwiastun VRowej Gry Roku 2019 pokazuje takie szczegóły, jak odczepiane kończyny, interaktywne otoczenia i więcej! Zobaczcie co czeka na Was w Another Fisherman’s Tale!

Another Fisherman’s Tale na kolejnym gameplayu

Vertigo Games wraz z developerem InnerspaceVR, z dumą dzielą się nowym zwiastunem z rozgrywką Another Fisherman’s Tale, kontynuacji uznanej przez krytyków A Fisherman’s Tale.

Czytaj też: Dla kogo jest Crash Team Rumble?

Gra wyjdzie w drugim kwartale tego roku na PS VR2, Meta Quest 2 i wszystkie platformy PCVR. Zwiastun został zaprezentowany wczoraj podczas Future Games Show i skupia się na unikalnych mechanikach VRowych łamigłówek.

Ta VRowa przygodówka z zagadkami jest kontynuacją historii rybaka Boba, tytułowego Fishermana, tworzącą magiczną i poruszającą narrację o znaczeniu, jakie nadajemy życiu, budując i odbudowując nasze wewnętrzne „ja”.

Przygotowane od podstaw, aby wykorzystać możliwości współczesnych technologii VR, Another Fisherman’s Tale posiada zestaw zupełnie nowych mechanizmów: tym razem to ciało gracza jest główną łamigłówką, tworząc niekonwencjonalną rozgrywkę opartą na demontażu i odbudowie postaci w grze.

W tej 5-6 godzinnej, VRowej przygodzie nowej generacji, wcielamy się w Ninę, córkę bohatera pierwszej gry. Nina odkrywa modele, notatki i fotografie dokumentujące tajemniczą przeszłość ojca oraz jej własne dzieciństwo. Wspominając wspaniałe historie Boba o piratach, zatopionych statkach, skarbach i tajemniczych miejscach, bohaterka zaczyna odtwarzać jego przygody i zanurza się w niesamowity świat wspomnień i fantazji.

Another Fisherman’s Tale to kontynuacja

Another Fisherman’s Tale to kontynuacja gry A Fisherman’s Tale, która otrzymała nagrody Best VR Game of the Year na wydarzeniu AIXR 2019, Best Interactive Content oraz Best Immersive Work podczas Munich Virtual Worlds 2019, Best XR Experience for the Gaming Industry na Virtuality 2019, Best Interactive VR Project podczas Lumiere Awards 2019, a także Best Story & Storytelling na Game Connection America 2019.

Czytaj też: Postal 4 ze skrajną przemocą na PlayStation

Another Fisherman’s Tale to całkowicie przerobiona mechanika poprzedniej gry, tworząca świat, gdzie to TY jesteś łamigłówką:

  • Odłącz kończyny od ciała i steruj nimi zdalnie. Przerzuć rękę Boba przez wąwóz, a następnie spraw, by czołgała się po przedmiot, lub skieruj głowę gdzie indziej, aby zobaczyć rzeczy z innej perspektywy.
  • Zastąp dowolną kończynę różnymi przedmiotami, aby odblokować nowe umiejętności. Pirackie haki pozwalają wspinać się po ścianach, szczypce kraba mogą przeciąć linę w mgnieniu oka, a rybi ogon poprawia umiejętności pływackie.
  • Kontroluj otoczenie lalkarskimi rękami, podnosząc odległe przedmioty i narzędzia oraz wchodząc w interakcję z każdym z unikalnych poziomów.