Reklama
aplikuj.pl

Postal 4 ze skrajną przemocą na PlayStation

postal 4

Postal 4 No Regerts trafia na kolejną platformę. Tym razem grę do sprzedaży dopuściło Sony, co mogło się przecież nie zdarzyć, ponieważ czasem PlayStation nie wpuszcza bardziej brutalnych czy erotycznych produkcji.

Co wiemy o Postal 4?

Minęło już kilka lat od wydarzeń, które zmiotły z powierzchni ziemi miasto Paradise. Tylko dwie osoby przeżył ten kataklizm – pechowiec zwany Kolesiem oraz jego wierny towarzysz Champ. Teraz jadą oni bez celu przez spalone słońcem pustynie Arizony i szukają nowego miejsca na dom. Po tym, jak przystanek na siku kończy się kradzieżą ich kampera i całego dobytku, Kolesiowi zostaje tylko jego psi przyjaciel i stary szlafrok – i żadne z nich nie pachnie zbyt dobrze. Na horyzoncie majaczy jednak nowe, oślepiające miasto. Jakie czekają tam przygody na naszych bohaterów? Sława? Pieniądze? A może bidet albo dwa? Edensin czeka.

Czytaj też: Fabuła Star Wars Jedi Ocalały nie porywa

Jak to określają sami deweloperzy: Postal 4 No Regerts (tak, tytuł jest z błędem) to satyryczna i bezkompromisowa komedia w postaci strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. To też długo oczekiwana kontynuacja „Najgorszej gry ever”, czyli POSTAL 2.

Bezkompromisowy Postal 4

Postal 4 w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 5 otrzymał od PEGI oznaczeni: narkotyki, skrajna przemoc, symulowany hazard oraz wulgarny język. Brzmi zachęcająco. Jakie jeszcze cechy gry wyróżniają produkcję? Oto one:

  • Podejdź do misji w swobodny sposób w ramach rozgrywki w otwartym świecie w stylu sandbox. Szukaj opcjonalnych zadań pobocznych by dostać dodatkowe nagrody! Albo po prostu olej to wszystko i rób rozpierduchę!
  • Opcje dźwiękowe Wybierz-Kolesia: Jon St. John, weteran branży i legendarny głos z gry Duke Nukem teraz debiutuje jako Koleś! Powracają też ulubieni przez fanów Rick Hunter (P1 & P2), Corey Cruise (PIII) i Zack Ward (Film) jako alternatywne opcje głosu Kolesia, dając Ci więcej wyboru niż kiedykolwiek!
  • Doznaj całkowitej wolności w stylu gry! Nowe typy amunicji oraz inne narzędzia wspomogą podejście pacyfistyczne (a przynajmniej bez zabijania), ale jest też opcja starej, dobrej przemocy!
  • Przegięty arsenał, od niszczycielskiego czterolufowego Czwórkołożnika po pierzasty chaos Miny Gołębiej
  • Dołóż ten klasyczny POSTALowy twist do swoich pukawek – klasyczny Koci Tłumik, Kocimiętkę, która sprawi, że czas popłynie wolniej, czy podwajającego siłę ognia Energetyka!
  • Odkryj unikalne możliwości i kombinacje broni: Dołóż odrobinę Kocimiętki do swojego Karabinu Myśliwskiego, by każdy pocisk kierował się prosto na wroga. A czujesz się kiepsko? Użyj Grzechotnika, by wspiąć się na nowy poziom!
  • Doświadcz masę interaktywności: Nakarm smaczkami błąkające się psy, by zebrać armię piesełków odwalających za Ciebie brudną robotę! Łap i rzucaj obiektami, by układać je w stosy i w ten sposób dostać się do nowych miejsc albo… po prostu rzucaj nimi w ludzi, by ich wkurzyć! Zbierz nowy sprzęt (za forsę!) w automatach! I po raz pierwszy w serii – używaj kibelków i spuszczaj w nich wodę!