WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Anthem nie umożliwi zakupu materiałów za realne pieniądze

Dziś twórcy muszą się zapewne zastanowić kilka razy, zanim włożą do swojej produkcji jakiekolwiek mikropłatności. Złotym środkiem dla graczy i wydawcy wydaje się postawienie wyłącznie na dodatki pokroju skinów, ale te nie zawsze robią taką furorę, jak w Fortnite. Całe szczęście BioWare nie postawiło na wyciskanie z graczy Anthem ostatnich groszy w kwestii materiałów dostępnych w grze.

A o co w ogóle chodzi z materiałami w Anthem? Jak zapewne się domyślacie, te są potrzebne do craftingu w grze, umożliwiając graczom tworzenie m.in. potężniejszego uzbrojenia. Te możemy z kolei pozyskiwać zarówno ze świata gry, jak i poległych wrogów, więc to oczywiste, że umożliwienie ich zakupu zrobiłoby z produkcji grę P2W. Obecnie możemy być pewni, że mikropłatności będą dostępne wyłącznie w kwestii wyglądu naszego Javelina.

Sam nie mam jednak pojęcia, dlaczego francuscy fani Anthema na jednym z forów domagali się odpowiedzi w tej kwestii. Ją uzyskali jednak z “samej góry”, bo od Marka Darraha, pracującego obecnie nad grą:

No https://t.co/g1npkg1Go2

— Mark Darrah (@BioMarkDarrah) January 30, 2019


Czytaj też: Anthem działa lepiej na PS4 Pro niż Xbox One X

Źródło: ThatGuyWhoPlaysAnthem