WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Anthem – próby naprawienia gry opóźniają jej rozwój

Wygląda na to, że przygoda w naprawianie Anthem, będzie trwała jeszcze kilka dobrych miesięcy, bo BioWare poinformowało na Reddicie, że roadmapa na kwiecień (i zapewne nie tylko) musi zostać opóźniona. Powód? Ogrom pracy, który sprawia, że deweloperzy skupiają się na naprawie podstawowych problemów, z jakimi boryka się obecnie gra. 

Czytaj też: Crunche nie ominęły nawet Epic Games przy Fortnitae

Dużo się nauczyliśmy od premiery gry. Słyszeliśmy wiele opinii od was wszystkich i pracowaliśmy pilnie nad poprawą jak największej liczby elementów w krótkim okresie. Naprawiliśmy wiele błędów i wprowadziliśmy zmiany, które naszym zdaniem zaczynają wskazywać nam właściwy kierunek na przyszłość. Mając to na uwadze, wiemy, że przed Anthemem jest jeszcze długa droga…

Na takie wyznania BioWare pozwoliło sobie wraz z premierą aktualizacji 1.1.0, która wprowadziła m.in. nową Twierdzę – The Sunken Cell. Wygląda jednak na to, że będzie to jedyny dodatek, na jaki gracze mogą liczyć w ciągu następnych tygodni. Twórcy poinformowali, że musieli opóźnić dodanie systemu biegłości, gildii, drugiej fazy legendarnych misji, cotygodniowych wyzwań w Twierdzach, rankingu, nowych wydarzeń i Kataklizmu. Ten ostatni ma nie tylko popchnąć fabułę gry do przodu, ale też zapewnić graczom kolejne godziny zabawy w formie „nowych wyzwań i nagród”.

Czytaj też: Ankieta dotycząca Anthem to potwornie złe wieści dla BioWare

 Źródło: Reddit