Reklama
aplikuj.pl

Antybakteryjne smartfony CAT to urządzenia idealne na obecne czasy

Antybakteryjne smartfony CAT - CAT B40 oraz CAT S42 H+

Firma CAT znana jest ze swoich pancernych, bardzo wytrzymałych urządzeń. Tym razem jednak oprócz odporności na kurz czy wodę dodają także ochronę przed bakteriami. Antybakteryjne smartfony CAT dostępne są już w naszym kraju.

Antybakteryjne smartfony CAT – CAT B40 oraz CAT S42 H+ 

Chyba nikomu nie trzeba powtarzać, jak wiele bakterii zbiera się na naszym smartfonie po całodziennym użytkowaniu. Dlatego tak istotne jest, by przynajmniej raz dziennie przetrzeć go np. antybakteryjną chusteczką. W końcu przykładamy urządzenie do twarzy czy też używamy go podczas jedzenia. Według badań na przeciętnym smartfonie zbiera się nawet 10 razy więcej bakterii niż na… desce klozetowej. Lepiej więc nie myśleć w takich sytuacjach o tym, co właśnie przenosimy do naszych ust.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 FE wyciekł. Sprawdźcie, co już wiemy

W obecnych czasach stawiamy jeszcze większy nacisk na higienę, nie tylko osobistą, ale również sprzętów, z których korzystamy. I choć CAT nie ochroni nas przed wirusami, to przed bakteriami już tak, a to jest również bardzo istotne. Tylko w jaki sposób smartfon może być antybakteryjny? Producent zastosował w nim technologię (Hygiene Plus Innovation) bazującą na jonach srebra, która skutecznie pozbywa się wszelkich niechcianych „gości” z powierzchni smartfona.

Warstwa ochronna z jonami srebra pokrywa każdy komponent, z którego wykonano obudowy modeli CAT B40 oraz CAT S42 H+. Skuteczność w walce z drobnoustrojami potwierdza zgodność z normą ISO 22196. Oznacza to, że oba modele są w pełni antybakteryjne i hamują replikację komórek antybakteryjnych o przeszło 80 procent już w ciągu 15 minut. W przypadku doby jest to już 99,9 procent.

Czytaj też: Kolejne smartfony 5G od OPPO wkraczają na polski rynek

Telefony CAT B40 i CAT S42 H+ dzięki technologii Hygiene Plus Innovation są również w pełni wodoszczelne i odporne na zanurzenia. Nie straszne jest im przecieranie wybielaczem, alkoholem czy środkami do dezynfekcji rąk. Jak zwykle też odporne są na brud, piasek i kurz, a także na skrajne temperatury, wibracje, wstrząsy i upadki z większych wysokości.

Jeśli więc szukacie smartfonów do zadań specjalnych, to warto zainteresować się tymi modelami. Antybakteryjne smartfony CAT są bowiem jedynymi na świecie, które dają nam aż taką ochronę.

W Polsce kupimy je w cenie:

  • CAT B40 za 369 zł
  • CAT S42 H+ za 1249 zł