Reklama
aplikuj.pl

Samsung Galaxy S21 FE wyciekł. Sprawdźcie, co już wiemy

Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE

Na głównej, oficjalnej meksykańskiej stronie Samsunga, przez krótką chwilę pojawiła się wzmianka o nadchodzącym Samsung Galaxy S21 FE. Czy pomogło to w dowiedzeniu się czegoś nowego?

Galaxy S21 FE wyciekł, ale z nowości ujawnił tylko wygląd

Plotki na temat nowości od Samsunga, czyli Galaxy S21 FE pojawiały się już od lutego, a ostatnio mogliśmy zobaczyć jak prezentuje się nowy model dzięki pierwszym renderom udostępnionym w kwietniu. Więc jeśli mowa o jego wyglądzie to nowy S21 FE będzie przypominać droższe flagowce Galaxy, a jego charakterystyczną cechą będzie brak wyraźnej wysepki z aparatami znajdującej się na jego pleckach.

Czytaj też: Specyfikacja Galaxy M32 Samsunga ujawniona w Geekbench

Zamieszczona nowinka na stronie Samsung Mexico na temat Galaxy S21 FE oczywiście została usunięta, ale jako że w internecie nic nie ginie, zobaczcie sami udostępniony przez Galaxy Club zrzut ekranu:

Na przedstawionej grafice możemy zobaczyć opis „Conoce más sobre Galaxy S21 FE”, co oznacza „Dowiedz się więcej o Galaxy S21 FE”. Odsyłacz prowadził jednak na stronę przeglądu serii Galaxy S21, gdzie nie znalazł się nasz główny bohater S21 FE. Nie wiemy więc nic nowego, ale jako że już trochę wcześniej poznaliśmy parę informacji na jego temat, to może, chociaż Wy dowiedziecie się teraz czegoś więcej o Galaxy S21 FE.

Czytaj też: Samsung w ogniu. Idzie o wady Galaxy S20

Co już wiemy o Galaxy S21 FE?

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Mówi się, że smartfon ma mieć 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED (typ Infinity-O) o rozdzielczości Full HD+, w którym to będzie wbudowany czytnik linii papilarnych. Do tego S21 FE ma mieć baterię o pojemności 4500 mAh obsługującą ładowanie przewodowe o mocy 25 W.

Czytaj też: Specyfikacja Honor Play 5 wyciekła. Czego możemy oczekiwać?

Informacji na temat aparatów nie ma zbyt wiele, ale z tego co się plotkuje wiemy, że aparat do selfie może posiadać 32 Mpx matrycę. Ponadto smartfon prawdopodobnie pojawi się w kolorach takich jak: szary, zielony, fioletowy, różowy i biały.

Jeśli Galaxy S21 FE został zamieszczony na Samsung Mexico, może oznaczać to potwierdzenie nadchodzącej premiery. Raporty z marca sugerowały o jego prezentacji na początku sierpnia, a jak tak naprawdę będzie, przekonamy się w czasie.