Reklama
aplikuj.pl

AORUS 15P, czyli cienki gamingowy laptop od Gigabyte

Tym razem nie z najnowszym procesorem Intel Core 11. generacji, ale też interesujący. Gigabyte ujawniło swój najnowszy laptop AORUS 15P, który choć niepozorny, powstał z myślą o hardcorowym graniu.

Laptopa AORUS 15P mamy ponoć brać z pewnością wysokiej jakości, jako że marka współpracuje z profesjonalnymi zespołami e-sportowymi, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość wykonania i projektu. Rezultat? Eleganckie, wydajne i wytrzymałe laptopy dostosowane do gier pod względem wydajności, wyświetlacza i nawet klawiatury.

AORUS 15P dziedziczy funkcje i możliwości serii AORUS Pro Gaming, zapewniając wyjątkową wydajność i skuteczne odprowadzanie ciepła przy zastosowaniu cieńszej klawiatury z podświetleniem RGB dla każdego klawisza.

Przy wadze zaledwie 2 kilogramów i szalenie cienkiej obudowie, AORUS 15P, którego projekt był inspirowany supersamochodami, wytrzymuje na jednym ładowaniu do ośmiu godzin zabawy.

Czytaj też: Powrót Wiedźmina! Dziki Gon w nowej wersji z myślą o nowych sprzętach

Jeśli o wydajności mowa, w najwydajniejszym wariancie dba o nią połączenie procesora graficznego NVIDIA GeForce RTX 2070 i procesora Intel Core i7-10750H. W przypadku pamięci RAM można liczyć na dwa moduły DDR4 o pojemności od 8 do 64 GB.

Chłodzi je z kolei rozwiązanie WINDFORCE Infinity, które obejmuje 12-woltowe podwójne wentylatory, 5 ciepłowodów i szereg otworów wentylacyjnych. Taki duet powinien wystarczyć, aby w wielu tytułach wykorzystać 144 Hz odświeżanie ekranu Full HD. Cena? Zaczyna się od 1599,99$.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News