Reklama
aplikuj.pl

Legendo Apex Legends! Gotowi na nowe wyzwania?

apex legends

Zostań czempionem wśród legend w nowym, ograniczonym czasowo trybie „Sokole oko”, w którym znajdziesz nową mapę i nie tylko! Co Cię czeka w Apex Legends?

Ukrycie w Apex Legends

Wydarzenie kolekcjonerskie „Ukrycie” potrwa od 25 kwietnia do 9 maja. Znajdziesz w nim pełno niezwykłych przedmiotów kosmetycznych do zdobycia oraz nowy, ograniczony czasowo tryb, będący ciekawą modyfikacją Deathmatchu Drużynowego.

Czytaj też: Myślałem, że pomylili się z przecinkiem w rozmiarze Star Wars Jedi Ocalały

Sokole oko to ograniczony czasowo, zmodyfikowany Deathmatch Drużynowy, gdzie legendy korzystają z ograniczonego, zmieniającego się wyposażenia, które pozwoli im pokazać ich umiejętności. Wyposażenie do każdej gry będzie przyznawane losowo. Gracze rozpoczną grę wyposażeni w jeden z poniższych zestawów broni:

  • Wingman i 30-30 Repeater
  • Hemlok i G7 Scout
  • Kraber i Sentinel

Zrzuty zaopatrzenia są wyłączone, a gracze nie będą mieli dostępu do osłon i hełmów. Drużyna, która jako pierwsza dokona 50 zabójstw, wygra i udowodni, które z legend są prawdziwymi czempionami.

Czytaj też: Dead Island 2 to kolejny imponujący graficznie tytuł na starym Unreal Engine

Odblokuj 24 wybuchowe, ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne, do których zaliczają się nowe legendarne skórki Wattson, Rampart, Gibraltara i nie tylko. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia (za monety Apex lub metale rzemieślnicze) i do znalezienia w pakietach Apex podczas wydarzenia kolekcjonerskiego „Ukrycie”.

Jeśli zdołasz odblokować wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne z kolekcji przed zakończeniem wydarzenia, automatycznie otrzymasz nową prestiżową skórkę Caustica, „Zakażenie Apex”! Danego dnia można zdobyć nawet 1600 punktów, a wyzwania odświeżają się codziennie. Każde z tych wyzwań współgra z przepustką bojową, dzięki czemu możecie ukończyć ich kilka za jednym razem.