Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja InPostu – zaktualizuj ją, bo stara wersja wkrótce nie będzie działać

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Często odkładamy aktualizacje aplikacji na później, jednak w tym przypadku jest ona konieczna. Stara aplikacja InPostu przestanie bowiem działać.

Aplikacja InPostu wymaga aktualizacji

Nie lubimy być stawiani pod ścianą jeśli chodzi o aktualizacje, ale czasem jest to wręcz konieczne. Tak jak w przypadku apki InPostu, której nowa wersja znacznie zwiększy bezpieczeństwo, a także dostarczy nam nowe funkcje. Dlatego właśnie 1 maja skończy się wsparcie dla wersji starszych niż 2.0.0. Firma argumentuje to chęcią dostarczenia wszystkim dopracowanej i w pełni bezpiecznej aplikacji, a także dostępność nowych opcji dla wszystkich.

Czytaj też: Mapy Google zyskują kolejne, świetne funkcje

W aktualnej wersji wprowadziliśmy wiele zmian, w tym m.in. rozszerzyliśmy liczbę dostępnych metod płatności za nadanie bez etykiety (karta płatnicza Visa/MasterCard oraz Szybki Przelew), dodaliśmy funkcję, dzięki której łatwo zidentyfikujecie swój Paczkomat w sytuacji, kiedy w pobliżu znajdują się inne Paczkomaty, wprowadziliśmy możliwość usuwania oraz archiwizowania przesyłek nadanych w aplikacji, a także poprawiliśmy bezpieczeństwo samej aplikacji włączając cykliczne odświeżanie konta, które ma na celu potwierdzenie aktualności numeru zarejestrowanego w aplikacji.

W swoim oświadczeniu InPost także zdradza, jakie to będą funkcje, byśmy wiedzieli, co zyskamy na wymaganej aktualizacji.

Pamiętajcie więc o zaktualizowaniu aplikacji InPostu do 1 maja, inaczej przestanie Wam ona działać.