Reklama

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole dostępna w AppGallery

Huawei wciąż dodaje AppGallery kolejne aplikacje. Tym razem do oferty trafia CA24 Mobile, aplikacja banku Credit Agricole.

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole dołącza do AppGallery

Klienci banku Credit Agricole z pewnością się ucieszą, że mobilna aplikacja trafia do AppGallery. Oznacza to, że będzie dostępna na smartfonach firmy opartych na Google Mobile Services. Posiadacze nowych smartfonów Huawei z HMS także dostaną do niej dostęp, choć na integrację trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Czytaj też: Aplikacja InPostu – zaktualizuj ją, bo stara wersja wkrótce nie będzie działać

Dotyczy to smartfonów z serii Mate 40, telefonów z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfonów z serii Mate 30, a także składanego smartfona Mate Xs, jak też tabletów MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Credit Agricole jest bankiem, który uważnie słucha swoich klientów i dostarcza im takich rozwiązań, jakich potrzebują. Wiele osób pytało nas o możliwość instalowania aplikacji CA24 Mobile na smartfony marki Huawei, dlatego z radością wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dołączamy do AppGallery. Dziś będą mogli to uczynić posiadacze wcześniejszych modeli urządzeń, niebawem dołączą do nich wszyscy użytkownicy telefonów marki Huawei. Nasza aplikacja, gdziekolwiek się pojawia, zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że użytkownicy telefonów Huawei również ją docenią

mówi Michał Czurabski, dyrektor ds. Rozwoju Bankowości Mobilnej.