Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja mobilna InPostu pozwoli na nadawanie przesyłek bez drukowana etykiet

aplikacja inpost, InPost, InPost infolinia, paczkomaty

Do tej pory nadawanie przesyłek InPostu było łatwe, ale nadal wymagało posiadania od nas drukarki lub dostępu do niej by wydrukować etykietę. Na szczęście nowa usługa pozwoli na nadawanie paczek wprost z aplikacji mobilnej i nie będzie to wymagało żadnego drukowania!

Aplikacja mobilna InPostu – nadawanie paczek bez drukowania etykiet

Rafał Brzoska, szef InPostu poinformował na LinkedIn o wprowadzeniu zupełnie nowej, bardzo skomplikowanej usługi do aplikacji mobilnej.

Po prawie 11 miesiącach wytężonej pracy zespołów IT,R&D, Marketingu, Aplikacji Mobilnej, a także działu Operacji wdrażamy usługę, której długo nikt nie dogoni w ogólnokrajowej skali! Nadawanie paczek w Paczkomacie InPost? Jasne-proste – istnieje od dawna! Ale nadawanie Paczek w aplikacji mobilnej InPost – TEGO JESZCZE NIE BYŁO! 

Czytaj też: Szybsze i wygodniejsze zakupy dzięki aplikacji Rossman GO
Czytaj też: Paczki z Amazona zamówimy do Paczkomatu? W końcu jest to możliwe
Czytaj też: Dostawa z IKEI do Paczkomatu

Dzięki tej nowości paczkę nadamy wprost z aplikacji mobilnej, gdzie dodajemy dane paczkomatu odbiorcy, a potem skanujemy w Paczkomacie wygenerowany w apce kod QR. Co ciekawe, nadawanie paczki nie będzie tyczyło się tylko Paczkomatu, bo w aplikacji znajdziemy opcję dodania adresu odbiorcy, więc dostępna będzie również dostawa do drzwi.

Funkcja jest jeszcze niedostępna, ale pojawi się w nowej wersji aplikacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News