Aplikacja Twój telefon z większą kontrolą nad smartfonem z poziomu komputera

Aplikacja twój telefon, Microsoft, Android

Aplikacja Twój telefon zyska niedługo kilka przydatnych funkcji, które dadzą nam większą kontrolę nad smartfonem z poziomu Windowsa.

Aplikacja Twój telefon dostanie sporą aktualizację

Posiadając komputer z systemem Windows 10 i telefon z Androidem możemy korzystać z aplikacji Twój telefon. Dzięki niej z poziomu komputera możemy wyświetlić powiadomienia, odczytywać i odpisywać na wiadomości, w łatwy sposób zarządzać multimediami a nawet wykonywać połączenia. Funkcji nie jest dużo, ale są przydatne i pozwalają uniknąć konieczności ciągłego podłączania telefonu do komputera albo trzymania go cały czas obok siebie.

Czytaj też: Popularność webinarów w 2020 roku – wzrost liczby spotkań online o prawie 1000 procent
Czytaj też: Uważajcie na fałszywą bramkę płatności PayU!
Czytaj też: Google Chrome ułatwi korzystanie z wielu kart

Microsoft jednak ma zamiar dodać do apki więcej opcji, z czego użytkownicy z pewnością się ucieszą. Według doniesień z poziomu komputera będzie można wyciszać telefon, wyświetlić procentowy stan baterii czy stan połączenia z siecią, siłę zasięgu, a także wyłączyć lub włączyć łączność Bluetooth. Jak widać więc są to całkiem przydatne opcje.

Aplikacja Twój telefon z większą kontrolą nad smartfonem z poziomu komputera

Obecnie jedynie niewielka grupa użytkowników ma możliwość testować wymienione funkcje, więc jeszcze nie wiadomo, kiedy trafią one do wszystkich.