Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja Twój telefon z większą kontrolą nad smartfonem z poziomu komputera

Aplikacja twój telefon, Microsoft, Android

Aplikacja Twój telefon zyska niedługo kilka przydatnych funkcji, które dadzą nam większą kontrolę nad smartfonem z poziomu Windowsa.

Aplikacja Twój telefon dostanie sporą aktualizację

Posiadając komputer z systemem Windows 10 i telefon z Androidem możemy korzystać z aplikacji Twój telefon. Dzięki niej z poziomu komputera możemy wyświetlić powiadomienia, odczytywać i odpisywać na wiadomości, w łatwy sposób zarządzać multimediami a nawet wykonywać połączenia. Funkcji nie jest dużo, ale są przydatne i pozwalają uniknąć konieczności ciągłego podłączania telefonu do komputera albo trzymania go cały czas obok siebie.

Czytaj też: Popularność webinarów w 2020 roku – wzrost liczby spotkań online o prawie 1000 procent
Czytaj też: Uważajcie na fałszywą bramkę płatności PayU!
Czytaj też: Google Chrome ułatwi korzystanie z wielu kart

Microsoft jednak ma zamiar dodać do apki więcej opcji, z czego użytkownicy z pewnością się ucieszą. Według doniesień z poziomu komputera będzie można wyciszać telefon, wyświetlić procentowy stan baterii czy stan połączenia z siecią, siłę zasięgu, a także wyłączyć lub włączyć łączność Bluetooth. Jak widać więc są to całkiem przydatne opcje.

Obecnie jedynie niewielka grupa użytkowników ma możliwość testować wymienione funkcje, więc jeszcze nie wiadomo, kiedy trafią one do wszystkich.