Reklama
aplikuj.pl

Aplikacja Twój telefon pozwoli usunąć zdjęcia z telefonu

Aplikacja twój telefon, Microsoft, Android

Aplikacja Twój telefon, która znajdziemy na komputerach z Windowsem 10 pozwala na połączenie PC ze smartfonem z Androdiem. Dzięki niej możemy z poziomu komputera przeglądać zgromadzone na telefonie zdjęcia czy wiadomości. W końcu jednak będzie można także kasować zdjęcia, co wcześniej nie było dostępne.

Aplikacja Twój telefon z nową, przydatną funkcją kasowania zdjęć

Trzeba przyznać, że aplikacja Twój telefon jest jedną z tych dostępnych na Windowsie 10, którą z czystym sercem można polecić. Zdecydowanie ułatwia życie i oszczędza czas. Dzięki niej możemy z poziomu komputera przeglądać chociażby zdjęcia zgromadzone na smartfonie bez konieczności podłączania telefonu kablem.A to przecież nie wszystko, bo apka pozwala na przeglądanie wiadomości, organizowanie kontaktów i jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy. Do tej pory jednak nie oferowała możliwości kasowania zgromadzonych na telefonie zdjęć. Był to spory minus, bo gdy chcieliśmy się pozbyć jakiejś fotki musieliśmy to zrobić z poziomu telefonu.

Czytaj też: Zrzuty ekranu w trybie Incognito w Chrome w końcu będą dostępne
Czytaj BLIK w Banku Pocztowym dla korzystających z aplikacji EnveloBank
Czytaj też: Koniec Endomondo. Po 13 latach aplikacja zniknie z rynku

Na szczęście Microsoft postanowił dodać tę funkcję i użytkownicy programu Twój telefon mogą już kasować zdjęcia bezpośrednio w aplikacji. Aktualizacja pojawiła się w najnowszym buildzie. A funkcja w użyciu jest banalnie prosta. Wystarczy tylko kliknięcie na zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybranie odpowiedniej opcji. Nowa funkcja z pewnością pozwoli użytkownikom na wygodniejsze porządkowanie zgromadzonych na telefonie zdjęć bez konieczności przeskakiwania między urządzeniami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News