Reklama

Aplikacje VR, z którymi możecie się czegoś nauczyć

nauka VR, aplikacje do nauki w VR

Póki szkoły są nieczynne, to wiele osób musi samemu uczyć się w domu. Poznajcie więc aplikacje VR, które z pewnością Wam w tym pomogą a przy tym zapewnią fajną rozrywkę.

Pierwsza z nich to theBlu. Pozwala ona na zanurzenie się w morzach i oceanach. Pierwszy odcinek to niesamowite spotkanie z wielorybem. Jest ono uznawane za jedno z najbardziej znanych doświadczeń w VR i musicie to sami przeżyć.

Kolejna aplikacja to Nefertari: Journey to Eternity. Jak już się domyślacie, będziecie mogli zwiedzić słynny grobowiec królowej Nefretete. Świątynia niedawno dopiero została otworzona dla zwiedzających, ale jest też dostępna w VR w swojej całej okazałości.

3D Organon VR Anatomy to coś dla osób zainteresowanych anatomią. Jest to w pełni funkcjonalna aplikacja do jej nauki. Dzięki niej możecie podziwiać układ szkieletowy, więzadła i inne tkanki łączne w realistycznej przestrzeni 3D. Wersja płatna ma dodatkowo 500 szczegółowych animacji czynności mięśni i fizjologii narządów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

Oh Shape to gra fitness, inspirowana programem telewizyjnym Hole in the Wall, w której gracze muszą wpasować się w otwory w ruchomych ścianach. Aplikacja ćwiczy sprawność fizyczną i psychiczną, co przy kwarantannie może okazać się niezastąpione.

Ostatnia polecana aplikacja to Earthlight: Spacewalk. Jest to najbardziej realistyczne przedstawienie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Możecie poczuć zerową grawitację, skorzystać z narzędzi astronautów czy sterować robotami. Dla miłośników kosmosu jest to aplikacja obowiązkowa.

Czytaj też: Cooler Master wprowadza do sprzedaży zasilacze MWE Bronze V2