WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nie masz na nowego iPhone’a? Apple sprzeda Ci odświeżonego

Apple zaczyna sprzedawać odświeżone iPhone’y z 2018 roku. To dobra okazja dla osób, dla których standardowa cena jest zbyt wysoka.

Smartfony Apple’a są drogie i nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Firma chyba zaczęła zdawać sobie z tego sprawę, bo ceny ostatnich iPhone’ów nie były wyższe niż rok wcześniej. To jednak nadal są wysokie kwoty, więc na pocieszenie zostają telefony odnowione.

Teraz firma zaczyna sprzedawać odświeżone iPhone’y, z 2018 roku na razie na rynku amerykańskim. Odświeżone, czyli egzemplarze pochodzące ze zwrotów, które zostały doprowadzone do stanu nadającego się do ponownej sprzedaży. Smartfony, oprócz dokładnego sprawdzenia, dostają nowe akumulatory oraz zupełnie nowe obudowy bez śladów użytkowania.

Ceny są nadal spore, ale niższe niż w przypadku całkowicie nowych egzemplarzy. iPhone XS w wersji 64 GB kosztuje 699 dolarów, 256 GB kosztuje 829 dolarów, a wariant 512 GB 999 dolarów. W przypadku modelu XS Max są to ceny, odpowiednio, 799, 929 oraz 1099 dolarów.

Ceny nadal są wysokie, ale pozwalają zaoszczędzić 200-350 dolarów, a to jest całkiem sporo. Ciekawe jak wyglądałby by ceny w polskich realiach.