Apple TV + jeszcze dłużej za darmo. Także w Polsce

apple tv+

Apple wydłuża promocyjny okres dla użytkowników swojej platformy Apple TV+. Kolejne darmowe miesiące pozwolą znacznie dłużej cieszyć się produkcjami dostępnymi w serwisie.

Apple TV+ na kolejne 3 miesiące za darmo

Nabywcy nowych urządzeń sygnowanych jabłkiem Apple już od wystartowania platformy Apple TV+ mogli cieszyć się darmowym, rocznym dostępem do platformy. Z racji, że promocja wygaśnie na 1 listopada, czyli dokładnie rok po uruchomieniu serwisu firma przygotowała kolejną promocję. Nie trzeba się więc martwić, że już za kilka dni będzie trzeba za usługę zapłacić 24,99zł.

Czytaj też: iPhone 12 przeszedł ekstremalny test wodoszczelności
Czytaj też: 10 innowacji, które odmienią medycynę
Czytaj też: Inteligentne głośniki – zbędny gadżet? Dane mówią co innego

Apple rozpoczęło wysyłanie takim użytkownikom wiadomości mailowych, w których znajduje się informacja o dodatkowych 3 miesiącach za darmo. By skorzystać z przedłużenia promocji nie trzeba robić nic, bo Apple zrobi po prostu automatyczną aktualizację daty zakończenia okresu promocyjnego. Przedłużenie promocji obejmie również subskrybentów Apple TV+, którzy opłacają roczny lub miesięczny abonament. Informacje o darmowym okresie znajdziecie na stronie zarządzania subskrypcjami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext.pl? Obserwuj nas w Google News