WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Apple zmienia kolory iPhone XR 2

Kolory iPhone XR 2 będą się różnić od tego co znamy z poprzednika. Jakie barwy wylecą i które je zastąpią?

Zacznijmy jednak od tego czym jest iPhone XR 2? Póki co, tak nazywany jest w przeciekach nowy model najtańszej wersji iPhona. Niektórzy spekulują, że będzie się on nazywać iPhone 11R, a inni, że po prostu iPhone XR (2019). Jaka by nie była jednak nazwa urządzenia, które potem pojawi się na półkach sklepowych, to przyszli klienci muszą się nastawić, że nie znajdą już tych samych kolorów co w poprzedniku.

Czytaj też: Oryginalny iPod Apple z 2001 roku do kupienia w cenie świetnego samochodu

Nigdy bym nie pomyślał, że kolor telefonu może być taki ważny. Zazwyczaj i tak wiele osób ładuje je w obudowy i wydawało mi się, że już nikogo nie obchodzi zbytnio jaki jest „bazowy” wygląd telefonu. Gdy jednak kiedyś jeden ze sprzedawców sklepu technologicznego powiedział mi, że musi co kilka dni robić zamówienia na konkretne kolory, to zrozumiałem jak dalej ważny jest to dla wielu element.

Jeśli zatem będziecie chcieli kupić nowego smartfona Apple to pamiętajcie, żeby raczej nie nastawiać się na takie kolory jakie oferował ostatni iPhone XR. Przecieki mówią, że z palety barw wyleciał koralowy oraz niebieski. Zamiast nich otrzymamy zielony oraz lawendowy. Oprócz tego powrócą: biały, czarny, żółty oraz czerwony z serii (PRODUCT)Red.

Czytaj też: 2019 rok będzie rekordowy dla inteligentnych głośników

Źródło: phonearena.com