WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Arnold Schwarzenegger dostał od fana ręcznie robioną fajkę, w zamian wysłał specjalne zdjęcie

Chyba każdy fan marzy o tym, by wykonany przez niego przedmiot inspirowany ulubioną gwiazdą został przez nią dostrzeżony. Tak właśnie stało się w przypadku użytkownika Reddita o pseudonimie RadonLab.

Arnold Schwarzenegger cieszy się ogromną popularnością wśród milionów fanów na całym świecie nie tylko dzięki swoim fantastycznym rolom, ale również z powodu swojej aktywności w mediach społecznościowych. Oprócz Twittera, Facebooka i Instagrama, Arnold jest również aktywny na portalach takich jak Imgur i Reddit. Aktor wdaje się w kulturalne dyskusje z fanami, którzy są pod wrażeniem jego otwartości. Tym razem Schwarzenegger znalazł na Reddicie wpis jednego z użytkowników i wyjątkowy prezent, który ten wykonał z okazji urodzin aktora.

Użytkownik Reddita o pseudonimie RadonLab udostępnił na portalu ręcznie wykonaną fajkę przedstawiającą głowę Arnolda Schwarzeneggera z wystającym elementem Terminatora.

Gdy aktor zobaczył zdjęcia napisał:

Wow. To jest fantastyczne. To jest piękne. Sprzedałbyś mi to? 

Fan jednak nie chciał sprzedawać swojego dzieła, tylko dać je swojemu idolowi. I tak doszło między nimi do wymiany zdań i stanęło na tym, że RadonLab wyśle aktorowi fajkę, a ten w zamian przyśle mu zdjęcie jak jej używa. Tak też się stało. Użytkownik Reddita pochwalił się zarówno samą fajką, jak i rozmową, a przede wszystkim otrzymanym zdjęciem. Arnold Schwarzenegger znany jest ze swojego zamiłowania do palenia fajki i trzeba przyznać, że na zdjęciu aktor wygląda na bardzo zadowolonego z prezentu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News